bbc.co.uk   |   2019-02-02

Atnaujinta informacija keliaujantiems: žiemiški orai ir toliau trikdo eismą Jungtinėje Karalystėje

  
Atnaujinta informacija keliaujantiems: žiemiški orai ir toliau trikdo eismą Jungtinėje Karalystėje
© pixabay.com

Šaltas oras Jungtinėje Karalystėje ir toliau stabdo eismą, atšauktos ne vienerios sporto varžybos, šimtai namų neteko elektros.

Dėl stiprios pūgos apie 1,500 žmonių neteko elektros energijos Basingstoko apylinkėse. Škotijos bei Pietų Anglijos energijos tiekėjai teigia, kad inžinieriams nepavyksta pasiekti apylinkių dėl vietomis susidariusios 5 pėdų gylio sniego dangos, tačiau žada, kad elektra vėl bus pradėta tiekti ne vėliau nei sekmadienio popietėje.
 
Vietinė ligoninė prašo gyventojų be reikalo nesinaudoti skubios pagalbos skyriumi.
 
 
Kento apylinkėse dirba 18 medkirčių, bandančių išvalyti A2045 kelią nuo ant jo užkritusių medžių, nepajėgusių atlaikyti sniego svorio. Kelias nebus atidarytas iki sekmadienio popietės.
 
Bristolio oro uostas įspėja, kad skrydžiai ir toliau vėluos kol oro uosto takai bus parengti naudojimui. Šiuo metu jie tam netinkami dėl juos dengiančio ledo sluoksnio. Kardifo oro uoste taip pat tikimasi trukdžių.
 
 
Meteorologijos tarnyba pratęsė geltonąjį oro sąlygų įspėjimą dėl ledo dangos susidariusios pietiniuose Jungtinės Karalystės rajonuose. Įspėjimas galios iki vėlyvo Sekmadienio ryto.
 
Gyventojai prašomi imtis visų atsargumo priemonių keliaujant tamsiuoju paros metu, temperatūra naktį kris.
  

Žymos: Sniegas, Orai, Eismas, Oro uostai, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai