Tiesa.com   |   2017-10-10

Nepaklusnų vaiką mokytoja įkalino mokyklos spintelėje

  
Nepaklusnų vaiką mokytoja įkalino mokyklos spintelėje Atvykusi moteris savo akimis pamatė, jog mokytoja užrėmusi koja laikė ankštos spintelės duris.
Teisybės ieškanti mama jau gavo laišką iš mokyklos vadovybės, jog jos sūnus Eli visam laikui pašalintas iš minėtos mokyklos.

Bromborough pradinėje mokykloje besimokančius nepaklusnius vaikus pedagogai baudžia išties barbariškais būdais – vos 4-erių metų amžiaus berniuką su specialiaisiais poreikiais mokyklos darbuotoja net valandą laikė sugrūdusi spintoje.

Berniuko mama, 30-ies Tina Werelis buvo iškviesta į mokyklą dėl netinkamo sūnaus elgesio.
Atvykusi moteris savo akimis pamatė, jog mokytoja užrėmusi koja laikė ankštos spintelės duris, o joje isteriškai klykė jos ketverių metų sūnelis Eli. Šokiruota mama išsiaiškino, jog Raeburn'o pradinėje mokyklos personalas jos sūnų taip baudė už tai, jog šis neva tai užpuolė mokyklos valgyklos darbuotoją.
 
Tinai paklausus kodėl prieš jos nusikaltusį sūnų buvo imtasi tokių drastiškų priemonių ir kodėl jis buvo įgrūstas į spintą, moteris išgirdo atsakymą, esą tai vaikas buvo patalpintas „nusiraminimo dėžutėje“, nes mokytoja nebežinojo kaip turėtų elgtis su įsiaudrinusiu mažyliu.
 
Mama jau ankščiau yra įspėjusi mokyklos vadovybę, jog jos sūnui iš tiesų reikalinga pagalba, nes jis turi tam tikrų elgesio sunkumų, yra labai jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Paaiškėjo, jog Eli pykčio priepuolis kilo po to kai mokyklos žaidimų aikštelėje prie jo priekabiauti ėmė kiti bendraamžiai.
 
„Aš jiems sakiau, kad mano sūnui reikia paramos, o ne atskirties, kartu mes aptarėme jo ugdymo planą, tačiau, akivaizdu, kad taip reikalingos paramos jam mokykloje niekas tikrai nesuteikė“, - graudinosi berniuko mama.
Po incidento berniuko mama kreipėsi į šeimos gydytoją, kuris 4-metį išsiuntė į Vaikų ir paauglių psichinės Sveikatos centrą, tolimesniems tyrimams.
 
Teisybės ieškanti mama jau gavo laišką iš mokyklos vadovybės, jog jos sūnus Eli visam laikui pašalintas iš minėtos mokyklos. Laiške sakoma, kad „Eli buvo pašalintas dėl rimto mokyklos elgesio normų pažeidimo“.
 
Inžiniere dirbanti Eli mama pasakojo, šie įvykiai paliko ryškų pėdsaką berniuko gyvenime: jis visiškai atsisako miegoti vienas ir prieštarauja, kad namuose būtų uždaromos bet kokios durys.
 
  

Žymos: Anglijos mokyklos, smurtas prieš vaiką

Komentarai

Naujausi straipsniai