Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-02-02

Naujos baudos į mokyklą vaikus vežantiems tėvams

  
Naujos baudos į mokyklą vaikus vežantiems tėvams Vaikus į mokyklą vežantys tėvai gali būti nubausti iki £100 bauda.
Kasmet mokylos teritorijoje įvyksta ne vienas incidentas dėl neatsargiai vairuojančių tėvų kaltės.

Londono pradinės mokyklos nuo šiol į mokyklą vaikus vežančius tėvus gali nubausti iki £100 bauda. Bauda bus skirta, jei vaikai iš automobilio bus paleidžiami tik stabtelėjus šalikėlėje, už mokyklos vartų.

Mokyklų personalas gavo naują įgaliojimą – Viešosiso erdvės apsaugos orderį (angl. Public Space Protection Orders), - pranešė standard.co.uk.
Nesilaikantiems šios taisyklės tėvams baudas skirs mokytojai, kurie prieš pamokas šalia mokyklų dirba eismo prižiūrėtojais (angl. traffic wardens). Tokį nusižengimą pastebėjus tris kartus, mokykla tėvus galės paduoti į teismą, kurio sprendimu tėvai gali sulaukti ir kriminalinio „įrašo”.
 
Savivaldybių darbuotojai teigia, kad tokia bausmė į mokyklą skubančius vaikus padės apsaugoti nuo pavojingai vairuojančių tėvų. Tuo tarpu kritikai teigia, kad su šia priemone tikrai „persistengta”.
 
Wykeham pradinė mokykla Romforde yra viena iš dalyvaujančių šiame projekte. Mokyklos direktorė Una Connolly teigė, kad „kasmet mokylos teritorijoje įvyksta ne vienas incidentas dėl neatsargiai vairuojančių tėvų kaltės”.
 
 
  

Žymos: Baudos, Pradinė mokykla

Komentarai

Naujausi straipsniai