Mortos Tiesa   |   2016-01-06

Mortos Tiesa: Lietuva, beširde mūsų

  
Mortos Tiesa: Lietuva, beširde mūsų
© flikcr.com nuotr.
Ir viskas čia absoliučiai paprasta: nori gauti – duok.
Beširdė gimtinė Jus atstūmė! Ak, išvijo! Iš Jūsų viską atėmė...

Su praėjusiais visus! Ką – nelaukėt? Kad ir kaip būtų, aš ir vėl čia, o Jūs ir vėl mane skaitote ir nepaliaujamai inkščiate.

Skųstis lietuviui – tikrų tikriausia mada. Jeigu išgirstate, kad žmogui viskas gerai – jis, Jūsų akimis, kažkoks nenormalus. Jeigu gatvėje nepažįstamajam nusišypsote, neapsimeskite – patys žinote, kad iššiepėte valgomąją tik per sukąstus dantis. Tokie jau esate.
Nes žmonės daugeliui lietuvių yra blogis. Visuomenė – nenumaldomas priešas. Valdžia – korumpuoti, paskutines kelnes numauti siekiantys monstrai. Svetur... o juo labiau... gimtinėje!
 
Nepaisant to, kad NEGALITE NUSTOTI į Lietuvą grįžinėti reguliariai ir naudotis medikų paslaugomis, švaistytis grynaisiais čeburekiškoje Palangoje, kimšti skrandžius išsvajotais cepelinais „Čili kaime“ ar voliotis prie išsiilgtos kūdros... Jūs ją keikiate.
 
Beširdė gimtinė Jus atstūmė! Ak, išvijo! Iš Jūsų viską atėmė... Lietuva, gink Dieve, Jums nieko nieko NIEKADA nedavė. Jus tiesiog kaip niekingas purvinas muses išmetė iš sriubos...
 
Aleliuja.
 
Liejate savo tulžį ne tik draugų ir artimųjų rate, bet ir nerimastingai raginate kitus nusukti mokesčius (nes patys tą sėkmingai vakar darėte arba šiandien tebedarote), tvirtinate, kad viskas Lietuvoje – tik per pažintis. Šitą būdą baisiai keikiate, bet patys juo VISADA naudojatės. Dar nepraleidžiate likusiems tėvynėje palinkėti padvėsti. Kodėl? Nu, todėl, kad jie vis dar TEN, Lietuvoje. O jeigu dar ir neblogai sekasi?!
 
Oi, išgerkite širdies lašų.
Norėčiau aš Jūsų, įsižeidusių, pasiteirauti: o ką Lietuva turėjo duoti? Atnešti turtingą, pozityvų, ambicingą gyvenimą ant lėkštutės? Baigti už jus studijas? Rasti darbą?
 
Lietuva nieko niekada neprivalėjo duoti. Ją kurti su visais kartu privalėjote JŪS PATYS.
 
Bet, žinoma, juk daug lengviau nutaisius nekaltą veidelį imti ir kaltinti visus, tik ne save, ar ne? Nebaigti mokslai, nusukti mokesčiai, pralaktos dienos... Tai vat todėl, greičiausiai, niekas nieko ir nedavė. Paprastas dėsnis, ar ne?
 
Žinoma, pensininkai, pasiligoję žmonės gyvena itin sudėtingą gyvenimą Lietuvoje, tačiau nei Jūs patys, nei jūsų vaikai nieko dėl to nedarėte ir nedarote. Ir dėl Jūsų pačių ten vargiai ar kas ką darys. Nors ir norėtumėte.
 
Ir viskas čia absoliučiai paprasta: nori gauti – duok.
 
  

Žymos: Migracija, Lietuva, Mortos tiesa, Gimtinė, Niurgzliai,

Komentarai

Naujausi straipsniai