Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-01-29

Mokiniai klasėse elgiasi vis blogiau

  
Mokiniai klasėse elgiasi vis blogiau
© google.com
Mokytojų teigimu, mokinių elgesys pastebimai blogėja pastaruosius 2 metus.

Keturi iš dešimties mokytojų Jungtinėje Karalystėje patiria žiaurius mokinių išpuolius, auklėtinių elgesys mokyklose tampa vis blogesnis.

Pieštuku badoma galva, į veidą purškiamas dezodorantas, smūgis iš kėdės į koją. Tai tik keli moksleivių žiaurumo pavyzdžiai, kuriuos specialios apklausos metu pateikė Anglijos, Velso ir Šiaurės Airijos pedagogai. Kaip rodo specialaus tyrimo rezultatai, per praėjusius metus šalies mokyklose žiaurius vaikų išpuolius patyrė 4 iš 10 mokytojų. Devyniems iš jų teko klausytis vaikų keiksmažodžių ar pakelto balso mokytojų atžvilgiu.
Jie taip atskleidė, kad per pastaruosius dvejus metus mokinių elgesys pablogėjo. Pedagogų manymu, tai lemia daug priežasčių, bet pagrindinė to priežastis – per daug laisvių, kuriuos vaikams suteikia tėvai, taip pat psichologinės problemos.
 
Mokytojų ir dėstytojų asociacijos generalinė sekretorė Mary Bousted tokius rezultatus pavadino „šokiruojančiais“ ir teigė, kad reikia imtis primonių norint švietimo įstaigų darbuotojus apsaugoti nuo agresyvaus elgesio.
 
Švietimo departamento atstovas priminė, kad reaguojant į tai jau imtasi veiksmų, siekiant suteikti mokytojams daugiau įgaliojimų norint suvaldyti blogą mokinių elgesį klasėse pamokų metu.
  

Žymos: Švietimas, Mokytojai, mokiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai