Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2012-09-18

Britanijos švietimo ministras skelbia kovą \"per lengviems egzaminams\"

  
Britanijos švietimo ministras skelbia kovą \"per lengviems egzaminams\" M.Gove‘as teigė, kad iki šiol abiturientai buvo nepakankamai išsilavinę.

Vakar švietimo ministras Michaelis Gove‘as pranešė, kad daugiau nei dvi dekadas Britanijos jaunimas „kvailėjo vis labiau“, tad jis paskelbė egzaminų sistemos pataisą, padėsiančią abiturientams būti protingiems, pranešė telegraph.co.uk.

Iki šiol tai plačiausio užmojo švietimo reforma Britanijoje, kurios tikslas užkirsti kelią 16 metų mokiniams mokytis tik dėl egzamino, o vėliau viską pamiršti. Naujausiuose brandos egzaminuose bus koncentruojamasi į svarbiausias disciplinas: matematiką, anglų kalbą, gamtos mokslus.
Ministras teigė, kad „naujoji reforma padės tašką lengvų egzaminų virtinėje. Naujieji egzaminai padės daugiau mąstyti geriems mokiniams ir pasiekti geriausių rezultatų, o silpnesniems mokiniams pasirinkti lengvesnių egzaminų galimybę“.
 
M. Gove‘as skelbė: „Jau laikas nutraukti egzaminus, kuriuos išlaikę geriausiais balais mokiniai jaučiasi tobulais nors iš tiesų išmano nedaug. Laikas didinti mokinių motyvaciją mokytis dėl savęs, o ne dėl testų išlaikymo. Laikas parodyti mūsų vaikams, ką reiškia išgyventi 21 amžiuje“.
 
 
  

Žymos: Švietimas, Mokslas

Komentarai

Naujausi straipsniai