Tiesa.com   |   2013-02-20

Wisbecho policija su lietuviais bendraus „Facebook‘e“

  
Wisbecho policija su lietuviais bendraus „Facebook‘e“ Wisbecho policija su lietuviais bendraus ir gimtąja kalba.

Cambridgeshiro policija pranešė apie naują, specialiai lietuvių bendruomenei, gyvenančiai Wisbecho apylinkėse, sukurtą informacinį policijos puslapį „Facebook“ socialiniame tinkle.

Puslapyje, kurį „Facebook“ socialiniame tinkle galima surasti pavadinimu „Wisbech Policija“, bus pranešama aktuali informacija apie nusikaltimus, skelbiami patarimai apie nusikaltimų prevenciją, teismų sprendimai ir aptariami kiti bendruomenei aktualūs klausimai.
Tautiečiams bendrauti gimtąja kalba padės Wisbecho policijoje dirbantis lietuvis policininkas A. Krochalev. „Šiame puslapyje lietuviškai pateiksime policijos naujienas vietinei lietuvių bendruomenei. Taip pat tai bus puiki proga užduoti aktualius klausimus, susijusius su puslapyje pateikta informacija. Svarbu pažymėti, kad puslapis nebus skirtas pranešti apie nusikaltimus, o žmonės, norintys tą padaryti, tradiciškai į policiją turi kreiptis telefonu 101“, - sakė A. Krochalev.
 
Policijos socialinės komunikacijos specialistas Hayley Morrisonas sakė, kad su nauja iniciatyva policija tikisi užmegzti glaudesnį ryšį su vietine lietuvių bendruomene, nes socialinė žiniasklaida leidžia informaciją pateikti greitai ir betarpiškai.
 
Norėdami sekti Wisbecho policijos naujienas lietuvių kalba, „Facebook“ socialiniame tinkle turite surasti puslapį „Wisbech Policija“ ir paspausti mygtuką „Patinka“.
 
 
  

Žymos: Policija, Nusikaltimai, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai