Tiesa.com, express.co.uk   |   2019-07-10

Wembley vis nesaugiau: užpuolikas padūrė paauglį ir jauną vyrą

  
Wembley vis nesaugiau: užpuolikas padūrė paauglį ir jauną vyrą
© facebook asociatyvi nuotrauka

Londone tęsiasi epidemijos titulo sulaukę užpuolimai peiliu: Wembley rajone užpuolikas padūrė jauną vyrą ir paauglį, abi aukos buvo skubiai išgabentos į ligoninę. 

Londono greitosios medicinos pagalbos darbuotojai bei policijos pareigūnai antradienį, liepos 9 dieną, apie 14:45 Vietos laiku sugužėjo į Carlton aveniu rytinę dalį dėl pranešimo apie užpuoliką, sukėlusį sunkius kūno sužalojimus dviems asmenims.   
Pirmiausia medikai rado peiliu sužalotą paauglį, jo gyvybei pavojus negrėsė, o kiek tolėliau jie aptiko jauną vyrą, taip pat kenčiantį nuo durtinių žaizdų. Rytinė Carlton aveniu pusė buvo atskirta policijos užtvaromis, vietos gyventojų prašoma vengti Preston parko.   
 
Kol kas įtariamųjų policija nerado, niekas nebuvo suimtas. Abi aukos išvežtos gydyti į Londono ligonines.    Primename, kad praėjusį sekmadienį, liepos 7 dieną, Wembley rajone taip pat buvo rasti nužudyto vyro palaikai ir buvo pradėtas žmogžudystės tyrimas.  
 
Gyventojai įspėjami, kad Wembley rajone ėmė galioti 60-tas straipsnis, leidžiantis policijai imtis sustabdymo ir apieškojimo metodo, kuomet jų nereikalaujama pagrįsti savo sprendimo dėl šio veiksmo. 
 
Gyventojai teigia, kad šiaurinė Wembley rajono dalis tampa vis pavojingesne gyventi - labai pakilo agresyvių nusikaltimų, vagysčių, apiplėšimų bei narkotikų platinimo statistikų rodmenys.
  

Žymos: Policija, wembley, užpuolimai peiliu, padūrė peiliu

Komentarai

Naujausi straipsniai