Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-02-23

Vyrui netekus darbo pasipiktinusi žmona jį nužudė

  
Vyrui netekus darbo pasipiktinusi žmona jį nužudė
© Facebook nuotr.
Moteris vyrą namuose subadė po to, kai šis prarado teisininko darbą.

Po vestuvių praėjus vos porai mėnesių moteris nužudė savo vyrą. Kaip skelbė Independent.co.uk, ji taip pasielgė supykusi, jog teisininku dirbusį sutuoktinį atleido iš darbo.

42 metų Sharon Edwards bendruose namuose mirtinai subadė savo 51 metų vyrą Davidą Edwardsą. Las Vegase susituokusi pora grįžo į Jungtinę Karalystę ir gyveno Lancashire’o mieste. Po dviejų mėnesių D. Edwardsas sužinojo, kad jį atleido iš darbo ir apie tai papasakojo žmonai, o ši, apimpta įsiučio nužudė savo sutuoktinį.
Pasak bendrų pažįstamų, moteris labai didžiavosi ištekėjusi už teisininko.
 
Esama įrodymų, jog moteris itin žiauriai prieš savo vyrą smurtavo ir anksčiau. Kartą D. Edwardsas buvo sužeistas virtuviniu peiliu ir gulėdamas vonioje prašėsi dukters pagalbos, tačiau tuomet jis teigė, jog jo mylimoji jį sužeidė netyčia.
 
Liudininkai taip pat pasakojo, jog ji prieš vyrą smurtavo ir kitais būdais, tačiau jis visada stengėsi tai slėpti ir ginti sutuoktinę, sužeidimus teisindamas atsitiktiniais nukritimais ar kitokiomis priežastimis. Visgi vyras buvo pripažinęs, kad žmona kartais būdavo grubi ir turėjusi jėgų jį stipriai sumušti.
 
  

Žymos: Mirtis, Sutuoktiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai