Tiesa.com   |   BBC.com   |   2018-05-02

Vyro planas neišdegė: parašiutui neišsiskleidus žmona išgyveno

  
Vyro planas neišdegė: parašiutui neišsiskleidus žmona išgyveno
© pixabay nuotr.
Vyras žmonos parašiutą sugadino taip, kad jis šuolio metu neišsiskleistų.
V. Cilliers iššokus iš 1220 metų aukštyje skrendančio lėktuvo neišsiskleidė nei pagrindinis, nei atsarginis parašiutai

Teisme atversta byla, kurioje britų karininkas kaltinamas neįprastu būdu bandęs nužudyti savo žmoną – prieš šuolį parašiutu jį sugadino, bet moteris išgyveno net ir nukritusi iš kilometro aukščio.

Karališkosios armijos fizinio rengimo korpuso seržantas 38 metų Emile’is Cilliers’as yra kaltinamas dvigubu bandymu nužudyti savo sutuoktinę Victorią Cilliers (41 m.). Spėjama, kad karininkas 2015 metų balandį specialiai sugadino parašiutą, su kuriuo šuolį Wiltshire’o grafystėje turėjo atlikti jo žmona.
V. Cilliers iššokus iš 1220 metų aukštyje skrendančio lėktuvo neišsiskleidė nei pagrindinis, nei atsarginis parašiutai.
 
Tačiau moteris po šio įvykio išgyveno, o tuomet ėmė aiškėti įvairūs dalykai apie jos sutuoktinį – juos apklausų metu papasakojo nukentėjusioji dar iki bylai pasiekiant Winchester’io karūnos teismą.
 
Buvusios kariuomenės pareigūnės V. Cilliers teigimu, jos vyras dėl daugybės skolų buvo susigadinęs savąją kredito istoriją, be jos žinios ėmė pinigus iš žmonos taupomosios sąskaitos, o kol ji buvo gydoma ligoninės intensyvios terapijos skyriuje, sutuoktinis švaistėsi jos kreditine kortele ir prisipirko įvairiausių brangių daiktų, tokių kaip kavos virimo aparatas. Vyras vėliau melavo, kad tai – dovana iš jo kolegų.
 
E. Cilliers’as žmonai taip pat melavo, kad į jo banko sąskaitą buvo įsilaužta, vėliau tikino, kad dėl esą banko kaltės negauna atlyginimo, o jos santaupų dievagojosi nelietęs.
Žmona taip pat atskleidė, jog sutuoktinis su savo meiluže išvyko atostogauti į užsienį tuo metu, kai ji laukėsi kūdikio paskutiniąsias savaites bei prižiūrėjo kitą mažą vaiką.
 
„Kai jis atostogavo su mergina man buvo taip striuka su pinigais, kad aš vos galėjau prasimaitinti. O kai policininkai man pranešė apie jo nesantuokinius santykius, jaučiausi pažeminta“, – pasakojo per apklausas nukentėjusioji.
 
Teismo duomenimis, E. Cilliers’as žmoną apgaudinėjo ne tik su mergina iš Austrijos, bet ir su buvusia savo partnere iš ankstesnės santuokos, turėjo lytinių santykių su prostitutėmis.
 
„Jis paėmė dešimtis tūkstančių svarų sterlingų iš manęs, sakė savo meilužei, kad yra išsiskyręs, kad mūsų sūnus – ne jo vaikas, o mano meilės intrigų vaisius. Ta ne mano nuomonė – tokius parodymus jis davė policijai“, – pasakojo moteris.
Tyrimo metu taip pat išsiaiškinta, jog V. Cilliers su savo artimaisiais dalijosi spėlionėmis, ar jos vyras nėra profesionalus sukčius.
 
Spėjama, kad E. Cilliers’as iš savo žmonos sąskaitų paėmė 19 tūkst. svarų sterlingų, o jos mirties atveju tikėjosi gauti 120 tūkst. £ kompensaciją.
 
  

Žymos: Pasikėsinimas nužudyti, parašiutizmas, šuoliai parašiutu

Komentarai

Naujausi straipsniai