Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-03-11

Vyras mirė iš karto po sulaikymo

  
Vyras mirė iš karto po sulaikymo
© Max Pixel nuotr.
Sulaikytasis iš įvykio vietos nuvežtas į ligoninę.
Ant uniformų esančios kameros parodė, kad įtariamasis sulaikymo metu buvo labai įsiaudrinęs

Dėl įsibrovimo į privačią teritoriją Londone policininkų sulaikytas jaunas vyras netrukus pasijuto blogai ir mirė, tiriama, ar dėl kalti pareigūnai.

Remiantis sostinės policijos pateikiama informacija, penktadienio pavakarę gautas pranešimas apie tai, kad Lewisham’e į namo galinį kiemą braunasi nepažįstamas asmuo. Greitai reagavę pareigūnai įvykio vietoje sučiupo 35 metų vyrą.
Sulaikytasis netrukus pasijuto blogai, todėl policininkai iškvietė medikus, kurie vyrą nugabeno į vietos ligoninę. Tą pačią dieną jis ten mirė.
 
Tikslių mirties išvadų dar laukiama.
 
Nepriklausomas policininkų elgesio tyrimų biuras jau pradėjo savo tyrimą dėl vyrą sulaikiusių pareigūnų veiksmų, aiškinamasi, ar jie galėjo prisidėti prie vyro mirties.
 
Pirminėse išvadose teigiama, kad sulaikytasis turėjo psichikos problemų, o ant policininkų uniformų tvirtinamų vaizdo stebėjimo kamerų įrašai parodė, kad įtariamasis sulaikymo metu buvo labai įsiaudrinęs.
 
Lewisham’o policijos atstovė Tara McGovern pareiškė gilią užuojautą mirusiojo šeimai ir patikino, jog nepriklausomi tyrėjai gaus visą reikiamą medžiagą, kuri padės atsakyti į iškilusius klausimus.
 
  

Žymos: Mirtis, Sulaikymas, Lewisham

Komentarai

Naujausi straipsniai