Tiesa.com   |   2017-04-24

Vokietijoje gyvenantis lietuvis Anglijoje nuteistas už brito žūtį

  
Vokietijoje gyvenantis lietuvis Anglijoje nuteistas už brito žūtį
© Policija nuotr.
Virginijus Sertvytis lygtinai nuteistas 15 mėnesių kalėjimo.
Vedęs, du vaikus auginantis ir Vokietijoje oficialiai gyvenantis Virginijus Sertvytis lygtinai nuteistas 15 mėnesių kalėjimo.

Lietuvis sunkvežimio vairuotojas Virginijus Sertvytis penktadienį Didžiosios Britanijos teisme buvo pripažintas kaltas M25 greitkelyje sukėlęs avariją, kurioje žuvo kito automobilio keleivis.

Po to, kai 46-erių lietuvio vairuojamas sunkvežimis trenkėsi į automobilį, jame buvęs keleivis Arthuras Jacksonas išskriejo iš mašinos ir nusileido vidurinėje greitkelio juostoje. Po 15 dienų ligoninėje vyro gyvybė užgeso.
Septynias su puse valandas trukusio teismo metu, du vaikus auginantis V.Sertvytis pripažintas kaltu dėl neatsargaus vairavimo, kuris sukėlė senyvo vyro mirtį.
 
Vedęs, du vaikus auginantis ir Vokietijoje oficialiai gyvenantis Virginijus Sertvytis lygtinai nuteistas 15 mėnesių kalėjimo. Lietuviui penkeriems metams atimtos teisės.
 
Pasak prokuroro, V.Sertvytis nusprendė lenkti prieš jį lėtai judantį automobilį, tačiau neapskaičiavęs atstumo atsitrenkė į galinį šoną. Tai mašiną privertė apsiversti. Visi automobilio keleiviai buvo sužeisti. Vienas vyras žuvo.
 
Tuo tarpu V.Sertvytis teigė, kad avarijos vietoje iki Eurotunelio jam buvo telikęs kilometras, tad jis neplanavo lenkti priešais važiuojančio sunkvežimio. Neva, avarija įvyko dėl priešais važiavusio automobilio vairuotojo kaltės.
 
  

Žymos: Avarija, Mirtis, Lietuviai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai