Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-21

Video: mama prašo pagalbos surasti dukros skriaudikus

  
Video: mama prašo pagalbos surasti dukros skriaudikus Nukentėjusiosios mama nenurims tol, kol skriaudikės negaus ko nusipelniusios.
Tiesiog degu iš pykčio.

Įsiutusi motina prašo visuomenės pagalbos atpažinti gaują skriaudikų, kurie tyčiojosi ir sumušė jos paauglę dukrą.

Vaizdo įraše, kurį paskelbė express.co.uk matyti, kaip dvi maždaug 18 metų merginos spardė ir mušė Sophie, kol galiausiai nusprendė padegti jos plaukus. Po tokios egzekucijos skriaudikės juokavo ir dalinosi savo įspūdžiais mobilioje erdvėje „Snapchat“ . Negana to, vaizdo įrašas buvo nufilmuotas ne nuošalioje vietoje, o parke, esančiame Dartfode, Kente, kur įvykį stebėjo minia žmonių.
15-metės paauglės mama Sarah Nevard neslėpė pasišlykštėjimo skriaudikių poelgiu ir nusprendė netylėti:
„Tiesiog degu iš pykčio”, savo „Facebook paskyroje rašė moteris, ir pasidalino 10 sekundžių trukmės vaido įrašu, kuriame užfiksuotos ją mušančios paauglės.
 
Neseniai „Tiesa" rašė apie kitą incidentą, kai grupė paauglių viešoje vietoje žemino bendraamžę ir netgi grąsino jai peiliu. Užpuolikai sėdo į teisiamųjų suolą.
 
Britaniją sukrėtęs video: žiauriai žeminamai paauglei grasinta peiliu
 
Norėdama apginti dukters orumą ir išsiaiškinti, kas taip žiauriai galėjo pasielgti, į pagalbą pasitelkė socialinius tinklus ir atskleidė žiauraus poelgio detales. Po tokio egzekucijos paviešinimo, nukreipto prieš skriaudikes, daugybė žmonių reikalavo, jog jaunosios nusikaltėlės būtų perduotos į policijos rankas.
 
„Policija stebi vaizdo įrašo, kuriame nufilmuotas žiaurius susidorojimas su paaugle, plitimą socialinėje erdvėje“, - teigė Kento policijos atstovas.
Nors kol kas dar niekas nepranešė matę įvykį Dartford parke, policijos pareigūnai ragina nelikti abejingais ir suteikti bet kokių žinių susijusių su šiuo įvykiu.
 
Suradus skriaudikes ir įrodžius jų kaltę, jos bus teisiamos.
 
 
Kraupų patyčių ir muštynių video galite pamatyti čia:
  

Žymos: Paaugliai, Patyčios

Komentarai

Naujausi straipsniai