Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-06-19

Važiuoklėje pasislėpusio nelegalo skrydis baigėsi mirtimi

  
Važiuoklėje pasislėpusio nelegalo skrydis baigėsi mirtimi Auka keliavo prisispaudęs prie „British Airways” lėktuvo važiuoklės.
Spėjama, kad žuvęs keleivis taip sugebėjo atskristi net 8 tūkst. mylių iš Pietų Afrikos respublikos.

Be bilieto slapta bandęs į Jungtinę Karalystę atskristi žmogus, orlaiviui skrendant virš vakarų Londono nukrito ant pastato stogo ir mirė. Auka, kuri, kaip manoma buvo nuo 25 iki 30 metų amžiaus, bandė keliauti prisispaudęs prie „British Airways” lėktuvo važiuoklės.

Kaip praneša naujienų portalas standard.co.uk, vakar neišsilaikęs žmogus nukrito ant internetinio drabužių verslo NotOnTheHighStreet.com ofiso pastato stogo, Richmondo rajone vakarų Londone.
Spėjama, kad žuvęs keleivis taip sugebėjo atskristi net 8 tūkst. mylių iš Pietų Afrikos respublikos. Nelaimės metu orlaivis buvo pradėjęs leistis Heathrow oro uoste.
 
Policija teigė, kad nelaimėlio kūnas buvo rastas ketvirtadienį nukritęs ant pastato stogo esančios elektros dėžės.
 
Pasirodo, auka keliavo ne vienas. Antrasis nelegalus keleivis sugebėjo išgyventi 11 val. kelionę ir dabar yra gydomas ligoninėje.
 
„British Airways” atstovai teigia, kad šis incidentas – „ypač retas”. Metropoliteno policija patvirtino, kad pradėtas nelaimingo įvykio tyrimas.
 
  

Žymos: British Airways, Lėktuvai, Mirtis,

Komentarai

Naujausi straipsniai