Tiesa.com   |   Met police   |   2015-12-31

Vandalizmo protrūkis Barkinge – sugadinta dešimtys automobilių

  
Vandalizmo protrūkis Barkinge – sugadinta dešimtys automobilių Iš viso Barkingo rajone policijos pareigūnai rado 25 sugadintus automobilius.

Po to, kai rytų Londone, Barkingo rajone naktį siautėjo vandalai, daugiau nei dvidešimties automobilių savininkai ankstyvą rytą rado savo transporto priemones subraižytas.

Policija paviešino video įrašą, kuriame užfiksuotas automobilius gadinęs vyras. Visuomenės prašoma padėti sugauti nusikaltėlį.
Apsaugos kameros vandalą užfiksavo naktį iš penktadienio į šeštadienį, gruodžio 12 d. Su nenustatytu įrankiu vyras subraižė daugybę automobilių gatvėse netoli Dereham Road kelio. Iš viso Barkingo rajone policijos pareigūnai rado 25 sugadintus automobilius.
 
Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos atpažįstant nusikaltėlį. Vaizdo įraše matomas vyras yra stambaus kūno sudėjimo, plikas. Spėjama, kad jam apie 50-dešimt metų.
 
Vaizdo įraše matomas vyras yra stambaus kūno sudėjimo, plikas. Vaizdo įraše matomas vyras yra stambaus kūno sudėjimo, plikas.
 
Jei turite bet kokios informacijos, su policija galite susisiekti trumpuoju tel. nr. 101 arba 020 8217 7976, pateikdami kodą 5120902/15.
 
  

Žymos: Barkingas, Vandalizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai