Tiesa.com   |   Vice   |   2017-07-18

Užpuolikas atskleidė, kodėl rūgštimi degina moteris

  
Užpuolikas atskleidė, kodėl rūgštimi degina moteris
© youtube
Gaujų nariai rūgštyje išmirko net peilius, kad padarytos žaizdos negytų.
Jei negaliu pakenkti tau pakankamai stipriai, pakenksiu tavo artimiesiems.

Rūgštimi žmones deginantis nusikaltėlis prisipažino taip darantis, nes aukos nusipelnė tokio elgesio. Dokumentiniame filme anonimiškai apie savo veiksmus papasakojęs gaujos narys pridūrė, kad jei jis turės rūgšties, būtinai ją panaudos.

Žurnalistams pasakojęs apie gaujos narių išpuolius Rytų Londone gyvenantis vyras atviravo, kad gaujų nariai dažnai rūgštyje mirko ir peilius, kad padarytos žaizdos negytų. Negana to, 9 iš 10 kartų puolamos moterys, o ne vyrai.
Nusikaltėlis prisipažino su grupuotės nariais išsirenkantis priešą iš gaujos narių ir puolantis jo merginą ar žmoną. Vieną iš tokių išpuolių vyras įvykdė tiesiog prie prekybos centro ir apie tai papasakojo filmo kūrėjams.
 
„Jie buvo „Tesco“, apsipirkinėjo, pagalvojau, kad dabar puiki proga. Nubėgau į automobilį pas savo draugą. Jis parodė man limonado buteliuką, bet nepasakė, kas ten. Nubėgęs trenkiau tam vyrui, o mano draugas atsuko buteliuką ir apipylė rūgštimi jo vaiko motiną. Jei negaliu pakenkti tau pakankamai stipriai, pakenksiu tavo artimiesiems“, – kalbėjo nusikaltėlis bei pridūrė, kad moteris puola dažniausiai dėl to, jog jo priešai žavisi jų grožiu, tad jo to nusipelno.
 
Nusikaltėlis neslėpė, kad gaujų tarpe peiliai vis dar populiaresni užpuolimuose, negu rūgštis, tačiau ji naudojama vis dažniau.
 
Aktyvistai prašo sugriežtinti deginančių skysčių bei rūgšties pardavimus, mat šiuo metu įvairių nudegimus sukeliančių medžiagų galima nusipirkti buities ar statybinių prekių parduotuvėse.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Gauja, Rūgštis

Komentarai

Naujausi straipsniai