tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-10-15

Už išmaldos prašymą – du mėnesiai kalėjimo

  
Už išmaldos prašymą – du mėnesiai kalėjimo Londone suimtas išmaldos prašytojas, uždirbantis apie 50 tūkst. svarų sterlingų per metus.

Vyras, Jungtinės Karalystės žiniasklaidoje vadinamas „profesionaliu išmaldos prašytoju“, suimtas ir įkalintas dviems mėnesiams už nusižengimą įstatymui. Anksčiau tam pačiam asmeniui buvo nustatytas antisocialaus elgesio draudimas, kurį pažeidus jo elgesys bus traktuojamas kaip vagystė, - pranešė standard.co.uk.

 37- erių Simonas Wrightas prieš tai du kartus pastebėtas policijos Londono centre prašantis išmaldos. Uždarbiaudavęs labiausiai turistų lankomose vietose, vyras per metus uždirbdavęs daugiau nei eilinis statybininkas, dirbantis septynias dienas per savaitę. Manoma, jog suimtasis namo parsinešdavo iki 50 tūkst. svarų sterlingų.
Išmaldos vyras prašydavo sėdėdamas ant grindinio, šalia pasidėjęs ranka rašytą plakatą, kuriame prašoma paaukoti bei visad su savimi vedžiodavęsis šunį. Būtent dėl šuns ir antisocialaus elgesio vyras šiemet buvo du kartus suimtas.
 
400 tūkst. vertės būste gyvenantis ir valstybės socialiai remiamas asmuo nepaisė anksčiau jam nustatyto draudimo ir toliau uždarbiavo gatvėse. Už tai jam skirta bausmė neatsižvelgiant į prašymą paleisti bei neprisipažinimą pažeidus įstatymą.
 
  

Žymos: Londonas, Darbas, Policija, Įstatymai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai