Tiesa.com   |   2018-10-03

Už ginklų kontrabandą Anglijoje įkalinti broliai lietuviai (foto)

  
Už ginklų kontrabandą Anglijoje įkalinti broliai lietuviai (foto)
© Wikimedia nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Anglijos spauda praneša apie du nuteistus nusiakltėlius iš Lietuvos - brolius Donatą ir Giedrių Armalius. Vyrai buvo sukūrę planą, kaip nelegaliai užsidirbti „kelis papildomus varus".

Imigrantai iš Lietuvos į Doverį bandė nelegaliai įvežti Jungtinėje Karalystėje draudžiamus ekeltrinius ginklus, vadinamuosius tazerius. Jų pasienio pareigūnai aptiko net 22.
Lietuviai su kontrabandiniu kroviniu laukė rytiniuose Doverio dokuose (Dover Eastern Docks), kol prie jų privažiavo vyras su Britanijoje registruotu „Land Rover" automobiliu.
 
Pareigūnams prabangus automobilis sukėlė įtarimą. Jį sustabdžius Donatas ir Giedrius Armaliai sakė, kad čia ieškojo darbo. Apžiūrėję automobilį pareigūnai rado visureigio gale gulintį sportinį „Adidas" krepšį, kuriame gulėjo nelegalūs ginklai.
 
Donatas Armalys. National Crime Agency nuotr. Donatas Armalys. National Crime Agency nuotr.
Pirmadienį Donatas (27) ir Giedrius (23) Armaliai abu buvo nuteisti kalėti po penkerius metus. Vyrai prisipažino nelegaliai į šalį įvežę ginklus.
 
Vyrų mobiliuosiuose telefonose policininkai taip pat aptiko nepadorių vaikų nuotraukų, kurias brolių advokatas apibūdino kaip „grotestišką pokšą" tarp brolių. Lietuviai prisipažino dėl septynių nelegalių nuotraukų, kuriose vaizduojami vaikai ir už tai buvo nuteisti papildomomis bausmėmis.
 
Giedrius Armalys. National Crime Agency nuotr. Giedrius Armalys. National Crime Agency nuotr.
Remiantis pareigūnu turima informacija, vieną tazerius lietuviai planavo parduoti už maždaug 130 eurų už vieną.
 
Vienas iš konfiskuotų tazerių sugebėjo sukelti 50 tūkst. voltų šoką.
  

Žymos: Anglijos lietuviai, Kontrabanda, Ginklai, lietuvis nusikaltėlis

Komentarai

Naujausi straipsniai