Tiesa.com   |   2018-05-12

„Uberio“ vairuotojas išprievartavo ir darėsi asmenukes su savo keleive

  
„Uberio“ vairuotojas išprievartavo ir darėsi asmenukes su savo keleive
© pexels.com
Vyras susigadino gyvenimą sau ir jaunai merginai.

Pakistanietis „Uberio“ vairuotojas gavo 12 metų nelaivės už tai, kad seksualiai išnaudojo bejėgės būklės, iki komos girtą keleivę. Vėliau po akto jis nusprendė įsiamžinti su savo auka ir pasidarė kelias asmenukes, kol mergina buvo bejėgės būsenos.

38-erių Muhammad Durrani fizinio akto metu ir ne fizinio akto metu (pats save tenkindamas) išprievartavo 27-erių metų girtą merginą.
Nusikaltimas buvo įvykdytas taksi mašinos gale. Vėliau vairuotojas prisipažino, kad kai draugės po pasilinksminimo mieste į mašiną įsodino girtą merginą, jis neturėjo jokių minčių, tačiau viskas pasikeitė ją nuvežus namo.
 
Kai mergina susimokėjo ir išlipusi nesėkmingai bandė surasti buto raktus, vairuotojas pamatė, kad ji tokia girta, jog greičiausiai nieko neatsimins, kas nutiko, tad vyras ją parsivedė atgal į mašiną ir prie pat namų ją išprievartavo.
 
Kitą rytą mergina vis dėlto suprato kas įvyko ir iš karto kreipėsi į policiją. Ji nebuvo ištekėjusi, o vairuotojas turėjo žmoną.
 
Po šio nusikaltimo M. Durrani įtrauktas į prievartautojų registrą ir niekada gyvenime nebegalės dirbti jokioje taksi įmonėje vairuotoju.
 
  

Žymos: Alkoholis, Taksi, Uber, Prievartautojas

Komentarai

Naujausi straipsniai