Tiesa.com, thesun.co.uk   |   2019-07-31

Trečioji Šetlando salų žmogžudystė per 50 metų: mamai gatvėje perrėžta gerklė

  
Trečioji Šetlando salų žmogžudystė per 50 metų: mamai gatvėje perrėžta gerklė
© facebook nuotrauka

Šetlando salos garsėja ramybe, nusikaltimų čia pasitaiko itin mažai. Būtent todėl antradienio naktį įvykęs nusikaltimas taip sukrėtė visą šalį. Vietos gyventojai vienu balsu teigė, kad tokie dalykai saloje - tiesiog nevyksta.Per pusę amžiaus ši žmogžudystė Šetlando salose - vos trečia.  
40 metų amžiaus mamos Tracy Anderson palaikai Škotijai priklausančioje saloje buvo rasti gatvėje, moteriai perrėžta gerklė. Buvo suimti du jos nužudymu įtariami asmenys.  
 
31 metų amžiaus vyrą bei 27-erių moterį Škotijos policijos pareigūnai apklausia įtardami, kad jie prisidėjo prie tragiškos T. Anderson mirties.  
 
Saloje gyvena vos 23 000 žmonių, tad šis įvykis vietos bendruomenę giliai sukrėtė. T. Anderson šeima teigė, kad ji - pats geriausias žmogus, tad išgyventi šiurpią netektį jiems bus itin sunku.  
 
43 metų amžiaus Tracy brolis Dell Smith dienraščiui the Sun sakė: „Ji buvo pats geriausias žmogus, kokį galėjai sutikti. Joje tilpo visi gero žmogaus stereotipai - ji buvo miela, šiltos širdies. Šis įvykis - tiesiog iš giedro dangaus.”  
Vienas šaltinis teigė, kad Tracy ištiko neįtikėtinai žiauri mirtis: „pareigūnus sutiko labai niūri scena. Tai buvo jauna mama, kurios gyvenimą nutraukė, taip atrodo, itin žiaurus užpuolimas peiliu.”  
 
Policijos pajėgos į Ladies Drive Lerwicke buvo iškviestos 02:05 valandą ryto vietos laiku. Įvykio vietoje buvo nustatyta, kad moteris - mirusi.
  

Žymos: Mirtis, Žmogžudystė, šetlando salos, kriminalai

Komentarai

Naujausi straipsniai