Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-14

Tėvo siaubas: „Savo sūnų partrenkėte pats”

  
Tėvo siaubas: „Savo sūnų partrenkėte pats” Po tėvo vairuojamo automobilio ratais atsidūręs sūnus patyrė rimtų sužalojimų.
Tiesiog jo nepamačiau ir nejaučiau, kad būčiau ant ko nors užvažiavęs. Ši kaltė mane persekios visą gyvenimą.

Veždamas dukras į mokyklą tėvas nepastebėjo ant kelio stovinčio pusantrų metukų sūnaus ir važiuodamas atbuline eiga jį partrenkė. Jamie’o Ellisono neapdairumas jo sūnui kainavo keletą rimtų sužeidimų.

uomenės pagalbos paprašė po to, kai nukentėjusysis AJ buvo rastas ant kelio su sunkiais sužalojimais. Nežinodami visų įvykio aplinkybių, pareigūnai traktavo tai kaip pabėgimą iš įvykio vietos.
Tačiau peržiūrėję vaizdo kameromis užfiksuotą medžiagą, jie išsiaiškino, jog sūnų partrenkė tėtis.
 
Grįžęs namo, vyriškis kieme pamatė policijos automobilius. Pareigūnai tėvui ir pasakė, kad jis pats sužalojo savo vaiką.
 
Sužaloto vaiko tėvas J. Ellisonas savo aplaidžia klaida pasidalino ir savo „Facebook” paskyroje: „Taip, tai padariau aš. Tiesiog jo nepamačiau ir nejaučiau, kad būčiau ant ko nors užvažiavęs. Ši kaltė mane persekios visą gyvenimą.“
 
Tėvas net nenujautė, kad jo sūnus stovi važiuojamojoje dalyje.
„Nuvežiau dukras į mokyklą, tuo metu man paskambino mano mergina ir pasakė, kad AJ buvo partrenktas automobilio. Žinoma, galima manyti, jog tai buvo pamėgimas iš įvykio vietos, tačiau aš net nežinojau, kad pats partrenkiau savo sūnų.”, - teigė sūnų netyčia sužalojęs vyras.
 
„Po keleto valandų policininkai rado stebėjimo kamerų įrašą, kuriame užfiksuota, jog tai aš partrenkiau savo sūnų. Ar galite įsivaizduoti, kaip jaučiausi žinodamas, kad vos nenužudžiau savo vaiko, už kurio saugumą esu atsakingas? Po įvykio turėjau pasiimti savo kitą sūnų ir dvi dukras iš mokyklos ir pranešti jiems apie sužalotą brolį. Tai buvo siaubinga.“
 
Mažylis AJ po įvykio buvo nuvežtas į ligoninę. Šiuo metu vaikas jau gydosi namuose.
 
  

Žymos: Sužalojo vaiką, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai