Tiesa.com   |   2018-01-16

Tėvo seksualiai išnaudota mergytė mirė jo lovoje

  
Tėvo seksualiai išnaudota mergytė mirė jo lovoje Tėvas atmeta bet kokius kaltinimus.

Vos metukų sulaukusi mažylė Poppi Worthington per savo trumpą gyvenimą spėjo patirti nesuvokiamas kančias.

Karūnos Teismo išvados patvirtino, jog prieš pat mirtį biologinio tėvo Paulo Worthingtono seksualiai išnaudota mergytė mirė nuo asfikcijos – tai yra užduso kai šis atžalą iškėlęs iš lovelės ir pasiguldęs šalia savęs, bandė ja pasinaudoti.
Tądien kai mergytė buvo seksualiai išnaudota ji sirgo viršutinių kvėpavimo takų infekcija, kas galėjo lemti staigų jos uždusimą prievartos metu.
 
Vaiko motina, kuri miegojo apatiniame namų aukšte dar spėjo iškviesti paramedikus dūstančiai dukrai. Mergytė greitosios pagalbos automobiliu buvo pristatyta ligoninę. Tačiau ten mažylė sąmonės taip ir neatgavo ir po maždaug septynių valandų mirė.
 
Po įvykio į ligoninę pristatytą mergytę nedelsiant apžiūrėjo vaikų pediatras O. Braima. Gydytojo išvadose aiškiai rašoma apie tai, jog apžiūros metu buvo užfiksuotas kraujavimas iš Poppi Worthington genitalijų.
 
Patologas, atlikęs Poppi pomirtinę ekspertizę, taip pat nustatė, kad mergytės sužalojimai, įskaitant du išnirimus kojose, duoda pagrindą tikėti, jog prieš vaiką buvo naudojamas smurtas ir seksualinė prievarta.
 
Tėvas atmeta bet kokius kaltinimus ir tvirtina, jog Karūnos prokuratūra neturi pakankamai įrodymų prieš jį.
 
Naudodamasis savo teisę P. Worthingtonas praktiškai atsisako bendrauti su teisėsauga. Nors po mažylės Poppi mirties, ant tėvo P. Worthingtono varpos buvo rasta dukros DNR, įtariamojo teisininkai aiškina, kad DNR galėjo būti perkeltas nuo jo rankų, kai vyras nuėjo į tualetą.
 
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Nusikaltimai , Vaiko mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai