tiesa.com   |   2018-11-07

Sulaikyti 6 vyrai, šaltakraujiškai sudeginę Grenfell daugiaaukščio kopiją

  
Sulaikyti 6 vyrai, šaltakraujiškai sudeginę Grenfell daugiaaukščio kopiją
© tiesa.com, facebook nuotr.
Bobbi Connellis ir jo tėvas Cliffordas

Šeši vyrai, sulaikyti dėl to, kad socialinėje erdvėje paviešino vaizdo įrašą, kuriame degina Grenfell daugiaaukščio pastato popierinę kopiją, buvo paleisti, rašo Metro.co.uk.Metropoliteno policijos atstovai patvirtino šį faktą, tačiau pridūrė, kad tiek vyrai, tiek pats nusikaltimas yra tiriamas.

Šiurpą keliančiame vaizdo įraše matoma, kaip uždegama popierinė tragiškai sudegusio ir 72 žmonių gyvybes nusinešusio Grenfell daugiaaukščio kopija. Popierinės pastato versijos languose taip pat buvo galima išvysti įstrigusius žmones vaizduojančius siluetus. Vaido įraše girdima, kaip kažkas sako „Ar gaisras neprasidėjo dešimtame aukšte?“ Kiti popierių naikinančią ugnį stebėję įvykio dalyviai šaukė „Gelbėkit“, „Padėkite man“ ir „Šok pro langą!“ Vaizdo įrašo pabaigoje taip pat girdisi kažkieno žodžiai: „Štai kas nutinka, kas nesusimoki nuomos“.
Antradienį į Londono policijos nuovadą atvyko 19-metis vaikinas, kuris suimtas įtariant prisidėjus prie šio vaizdo įrašo viešinimo. Dieną prieš į policijos nuovadą savo noru atvyko dar penki vyrai.
 
Buvo nustatytos dviejų vyrų tapatybės. Tai 19-metis Bobbi Connellis ir jos tėvas Cliffordas.
 
„Žinant, koks tragiškas buvo šis įvykis, taip elgtis tikrai siaubinga, – sakė Bobbi senelis. – nepritariu tokiam elgesiui, jis demonstruoja prastą skonį ir tikrai šokiruoja. Nežinau, ką jie tuo metu galvojo.“
 
Įtariamųjų tarpe buvo ir Paulas Busetti. Jis atvyko į svečius pas draugus, kurie pasiūlė vakarą praleisti prie laužo. Paulo šeima sakė, kad šiam vaizdo įrašui atsidūrus socialinėje erdvėje, jie ėmė baimintis dėl savo gyvybių.
 
Dar vienas vaizdo įraše matomas asmuo – 49-erių Markas Russellas. Tiesa, jis sulaikytas nebuvo.
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai