tiesa.com, mirror.co.uk, et al   |   2019-06-15

Sulaikytas 26 metų amžiaus vyras, galimai padūręs su mažamečiu ėjusią mamą

  
Sulaikytas 26 metų amžiaus vyras, galimai padūręs su mažamečiu ėjusią mamą
© facebook nuotrauka

Islingtone, šiaurės Londone 36-erių metų amžiaus mama Christel Stanfield-Bruce vaikščiojosi su vos trejų metukų amžiaus sūneliu, kai prie mamos, stūmusios vėžimėlį priėjo jaunas vaikinas. 

/> Nors vaikinas pabėgo iš įvykio vietos, manoma, kad Skotlandjardui pavyko susekti ir sulaikyti įvykio kaltininką.

Sulaikytasis laikomas Holborno policijos nuovadoje. Jaunas vaikinas, priėjęs prie mamos ir jos mažamečio sūnelio, visų pirma paprašė jam parodyti, kaip nueiti prie Emirates stadiono. 

Christel atsisukus, kad paaiškinti, kur rasti stadioną, šis pareikalavo jos mobiliojo telefono. Jai atsisakius atiduoti prietaisą, paauglys smogė peiliu jai į šlaunį.     

Interviu, duotame žinių portalui Sky News C. Stanfield-Bruce teigė, kad jai įvykis į apiplėšimą panašus nebuvo.    

„Nežinau kodėl, tik žinau, kad nesijaučiau, tarsi tai būtų apiplėšimas. Savotiškas įšventinimas į gaują - tokia mintis man kilo” - komentavo nukentėjusioji.     

„Nenujaučiau, kad kažkas seka iš paskos” - pasakojo moteris - „bet tada iš už nugaros priėjo vaikinas ir paklausė, kur rasti Emirates stadioną. Apsisukau, kad parodyčiau, į kurią pusę eiti, o tada jis man sako: „atiduok telefoną”.     

Aš pasakiau: „ne”. Jis smogė peiliu man į kairę šlaunį ir nubėgo. Nuoširdžiai, nežinojau, koks sunkus tas sužalojimas įvykio metu. Jaučiau, tarsi tai būtų buvęs iešmas. Jaučiau, tarsi mane pervėręs daiktas buvo plonas”.  

Christel vyras pasakojo, kad peilis nepažeidė arterijų, tad žaizda - sąlyginai nepavojinga, tačiau jis - pašiurpęs, nes jei Londone Saugios negali jaustis mamos su vaikais, tai jau tikrai košmaras.
  

Žymos: Londonas, Policija, užpuolimai peiliu, mama ir sūnus

Komentarai

Naujausi straipsniai