Tiesa.com   |   Daily Mirror   |   2016-01-10

Suimtas rytų Londone nužudytos aktorės sugyventinis

  
Suimtas rytų Londone nužudytos aktorės sugyventinis S.Blake partneris apie moters ir vaikų dingimą policijai pranešė pats.

Londono policija pranešė, kad Ghanoje suimtas žymios, rytų Londone kartu su dviem savo mažamečiais sūnumis nužudytos aktorės Sian Blake sugyventinis ir vaikų tėvas.

Arthuras Simpson-Kentas pietų Afrikoje suimtas dėl savo partnerės bei dviejų vaikų: aštuonerių Zachary’io ir ketverių Amono nužudymo. Antradienį šeimos namų kieme, pietryčių Londone, aptikti trys lavonai. Po ekspertizės patvirtinta, kad tai moters ir jos vaikų kūnai.
Kaip pranešė „Daily Mirror”, po intensyvios tarptautinės paieškos, A. Simpson-Kentą pareigūnai rado besislepiantį tarp uolų viename Ghanos pakrantės miestų Takoradi.
 
S.Blake partneris apie moters ir vaikų dingimą policijai pranešė pats, tačiau po trijų dienų pabėgo į Afriką.
 
 
Met police nuotr. Met police nuotr.
 
Serialo „EastEnders” aktorė paskutinį kartą gyva pastebėta gruodžio 13-ąją dieną lankanti artimuosius Leytono rajone. Aukų kūnai savo namuose buvo rasti tik po trijų savaičių.
 
Šiuo metu vykdomas tolimesnis policijos tyrimas dėl trigubos žmogžudystės. Taip pat pradėtas tyrimas dėl policijos pareigūnų veiksmų. Ekspertai teigia, kad policijos paieška turėjo užtrukti trumpiau.
Sian Blake vaidino seriale „EastEnders”. Sian Blake vaidino seriale „EastEnders”.
 
 
  

Žymos: Žmogžudystė, Sian Blake

Komentarai

Naujausi straipsniai