Tiesa.com, express.co.uk   |   2019-10-02

Stebint persigandusiems pirkėjams ginkluota gauja bandė įsiveržti į Londono Aldi

  
Stebint persigandusiems pirkėjams ginkluota gauja bandė įsiveržti į Londono Aldi
© Twitter nuotrauka

Šiurpiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip ginkluota gauja bando įsiveržti į parduotuvę Aldi, South Ruislip rajone, Londone. Parduotuvės klientai užsibarikadavo prekybos centre.

scaron;as, sparčiai plintantis po socialinius tinklus, užfiksavo, kaip du kaukėti vyrai gesintuvu bando išmušti automatines parduotuvės duris, kurias darbuotojai spėjo išjungti ir uždaryti prieš gaujai patenkant į vidų.  
 
Klientai laikėsi toliau nuo durų, gaujai trumpam atsitraukus matomas ir jaunas parduotuvės darbuotojas, kalbantis telefonu su policija.  
 
Užpuolikai netrukus grįžta, vienas jų bando spyriu išmušti duris, tačiau jam nesiseka, tad jis tuoj pat ima lupti parduotuvės duris plikomis rankomis. Jose atsiveria tarpas ir vaizdo įrašas nutrūksta.  
 
Vienas iš parduotuvės darbuotojų eina link durų, jį stabdo klientas, sakydamas: „Gerai, tau už tai tikrai pakankamai nemoka. Ar tau pakankamai moka, Kad dabar šitą darytum? Ne, nemoka. Aš irgi dirbau tokį darbą. Ar pakankamai už jį gauni? Ne.”  
Vienas iš įvykio liudytojų, įvykio metu apsipirkinėjusų parduotuvėje, sakė: „čia buvo pilna tėvų su vaikais, susispietusių kampuose.”  
 
Heather NeillMc, taip pat buvusi parduotuvėje, pasakojo dienraščiui „My London”: „trys darbuotojai buvo sužaloti, ant grindų telkšojo kraujas.  
 
Ramentai buvo panaudoti kaip ginklai, gesintuvai, iš tiesų, viskas, ką tik jie galėjo pasiekti.”   
 
Metropoliteno policija patvirtino, kad pirmadienį į parduotuvę buvo iškviesti dėl kilusių „neramumų”.  
  

Žymos: Londonas, Policija, Anglijos policija, Aldi, Užpuolimas

Komentarai

Naujausi straipsniai