Tiesa.com   |   manchestereveningnews.co.uk   |   2016-08-12

Specialus policijos būrys supainiojo adresus

  
Specialus policijos būrys supainiojo adresus
© Wikipedia nuotr.
Specialus policijos būrys ieškojo narkotikų prekeivių.
Pro langą matėsi daug ginkluotų vyrų, specialiojo būrio apranga skiriasi nuo įprastų policijos uniformų.

Iki dantų ginkluotas policijos būrys jėga įsibrovė į namą greta Manchesterio, tačiau jame rado ne ieškomus nusikaltėlius, o išsigandusią moterį ir mažametį jos sūnų.

Visa tai įvyko ketvirtadienį Manchesterio priemiestyje Claytone. Liudininkai vidury dienos pastebėjo, kaip apie 15 specialiosios policijos būrio pareigūnų, ginkluotų automatiniais ginklais bei dėvinčių neperšaunamas liemenes apsupo dviejų aukštų namą.
Dalis policininkų savo ginklus akivaizdžiai nutaikė į langus – ant jų matėsi raudonos lazerinių taikiklių žymės. Specialiu taranu išlaužę pastato duris pareigūnai sugužėjo vidun, tačiau netrukus iš jo išėjo tuščiomis.
 
Pasirodo, jie įsiveržė ne į tą namą, kuriame slapstėsi nusikaltėliai. Viduje jie aptiko tik 45 metų Mustapha Motunrayo ir 6 metukų jos sūnų. Moteris pasakojo, kad netikėtai išgirdo garsų ir intensyvų beldimą į duris, žvilgtelėjusi pro langą pamatė daug ginkluotų vyrų, tačiau nesuprato, jog tai policininkai – tamsios spalvos specialiojo būrio apranga skiriasi nuo įprastų policijos uniformų.
 
„Su sūnumi užsidarėme antrajame aukšte esančiame kambaryje ir telefonu susisiekiau su vyru. Girdėjau, kad kažkas įsibrovė į vidų, labai bijojau, tik norėjau apginti savo vaiką. Tada jie mus surado, apieškojo namą. Vėliau pasakė gavę klaidingą informaciją“, – pasakojo šeimininkė.
 
Anot moters, išėję iš jos namų pareigūnai ėmė tikrinti gretimais esantį garažą bei pastatą, jos namą palikę išlaužtomis durimis bei gausybe šukių.
„Bijau čia būti. Naktį praleidome pas draugus“, – sakė M. Motunrayo.
 
Manchesterio policijos vadovybės atstovas Markas Dexteris spaudai patvirtino, kad įsibrauta ne į tą namą.
 
„Veikėme pagal žvalgybos gautą informaciją, ji buvo susijusi su dviem adresais. Pirmasis buvo klaidingas, antrajame suimti du asmenys. Tyrimas susijęs su narkotikų prekyba“, – sakė pareigūnas, patvirtinęs, kad M. Motunrayo šeimos atsiprašyta, o policija padengs visą patirtą žalą.
 
 
  

Žymos: Manchesteris, Policija, Klaidos, narkotikų prekyba

Komentarai

Naujausi straipsniai