Tiesa.com   |   delfi.lt, 15min.lt   |   2015-10-20

Šokiruojantis video: lietuvė auklė mušė vaiką (Atnaujinta)

  
Šokiruojantis video: lietuvė auklė mušė vaiką (Atnaujinta)
© YouTube stop kadras.
Filmuota medžiaga sukėlė didžiulį žmonių pasipiktinimą.

Socialinėje paskyroje žaibišku greičiu pradėjo plisti lietuvės, gyvenančios Airijoje, vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota auklė, skriaudžiantį jos mažametį vaiką. Filmuota medžiaga sukėlė didžiulį žmonių pasipiktinimą. Šokiruojančiame įraše užfiksuota, kaip auklė elgėsi likusi namie viena su vaiku: jį gąsdino, ignoravo, ne kartą sudavė per veidą.

„Visi, kas pažįstat šią moterį, turit pasižiūrėti filmuotą medžiagą, ji buvo mūsų auklytė. Po to, kai įsidėjom kameras, buvo sunku patikėti, kaip toks gyvulys gali būti motina, užauginusi tris vaikus“, – dėstė pasipiktinusi mama, kuri šiuo įrašu pasidalino ir auklės paskyroje.
Auklė socialiniame tinkle kaip mat puolė slėpti savo duomenis: vardą ir pavardę pakeisdama kitais – netikrais.
 
„Pažįstu tą mamytę, pas kurią gyveno ši tipo auklė... Sakė, pastatė kameras, nes pastebėjo, kad mažylis pradėjo bijoti... Nors tėvams sakė ale koks jis geras berniukas... Kamerą tik virtuvėje įmontavo...“, – komentuodama vaizdo įrašą, rašė viena moteris.
 
Tuo tarpu naujienų portalui 15min.lt Airijoje gyvenanti vaikų auklė teigė, kad su vaikais dirbti jai buvo labai sunku.
 
„Pati turiu telefono įrašą, nes vaikai labai sunkūs, man sukėlė baisią depresiją. Turiu telefone įrašą, kaip tėvas vidurinę (dukrą – aut.past.) ryte nešė vos ne žemyn galva. Buvau ne tik auklė, virėja ir valytoja.
Vaikai valgo tik už šokoladą, savarankiškai žaisti nemoka. Tad suprantu juos, jie geri žmonės, bet vaikai... Norėjau padėti, kad jiems būtų lengviau. Komentarų man užtenka, tiesiog mylėjau juos savotiškai, ne saldžiai. Norėjau, kad jiems būtų lengva. Tuoj panaikinsiu anketą. Galiu kai ką – bet nedarysiu“, - situaciją paaiškinti bandė berniukui sudavusi moteris.
 
„Tiesos" žurnalistei pavyko susisiekti su video įraše skriaudžiamo berniuko mama Raimonda. Moteris teigė, kad auklės grasinimai jų visiškai negasdina, o visa šią nemalonią istoriją jiems norėtųsi kuo greičiau pamiršti.
 
„Ji teigia, kad turi kažkokių įrašų ar informacijos apie mūsų šeimą. Tegu kreipiasi į atitinkamas institucijas, nes mes apie ją nei girdėti nenorim, nei viešai aiškintis", - sakė savo vaiko auklės elgesiu pasibaisėjusi moteris.
 
Esate patyrę ką nors panašaus? Norite pasidalinti savo istorija ir įspėti kitus tėvus? Anonimiškumą garantuojame. Rašykite el.paštu: zurnaliste@tiesa.com
  

Žymos: Vaikas, Auklė

Komentarai

Naujausi straipsniai