Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-28

Skubi dingusios šešiolikmetės paieška: iš namų pabėgti ją suviliojo vyresnis vyras iš interneto

  
Skubi dingusios šešiolikmetės paieška: iš namų pabėgti ją suviliojo vyresnis vyras iš interneto
© policijos nuotrauka

Victoria Grabowski iš Niujorko į Londoną atskrido šeštadienį, merginos šeima nerimauja, kad mergaitei gresia pavojus.

Abejose Atlanto pusėse policijos pareigūnai karštligiškai ieško pabėgusios iš namų šešiolikmetės Victoria Grabowski, kurią paviliojo vyresnis britas, su kuriuo mergaitė susipažino internetu.  
Niujorko policija teigia, kad Victorija į lėktuvą įsėdo šeštadienį, John F Kennedy oro uoste, o pirmadienį atvyko į Londoną.  
 
Jungtinių Amerikos Valstijų žiniasklaidos duomenimis, merginos tėvai atrado žinutes, kuriomis prieš pabėgdama jų dukra apsikeitė su vyresnio amžiaus Didžiosios Britanijos piliečiu.  
 
Mergina už lėktuvo bilietą susimokėjo grynaisiais, tačiau jos tėvai teigia nežiną, iš kur jų dukra gavo tokią sumą pinigų.   Victorija yra Lenkijos pilietė ir kirsdama valstijų sienas naudojosi Lenkijos pasu.  
 
Merginos dėdė Arkadiusz Grabowski teigia, kad iš merginos siųstų žinučių galima suprasti, Kad Londone ji ketino apsigyventi.  
Jei manote, kad žinote kur yra ši mergina susisiekite su policijos tarnyba trumpuoju numeriu 101, taip pat galite skambinti bylą tiriančiam detektyvui Niujorke Jae Moon, 104 nuovada, telefono numeris 718-386-2723.
  

Žymos: Londonas, Niujorkas, Dingusi mergina, dingęs vaikas

Komentarai

Naujausi straipsniai