Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-20

Skrydžio metu keleivį apkandžiojęs vyras savyje gabeno narkotikus

  
Skrydžio metu keleivį apkandžiojęs vyras savyje gabeno narkotikus Kitą keleivį apkandžiojusio vyro kūne rasti keli paketai.

Po to, kai skrydžio iš Portugalijos metu vienas keleivis užpuolė ir apkandžiojo kartu skridusį žmogų, aiškinamasi keisto incidento aplinkybes. Tyrėjai teigia, jog jaunas vyras savo kūne galėjo gabenti narkotikus, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Sekmadienį „Aer Lingus“ skrydžių kompanijos lėktuvu, maršrutu Lisabona-Dublinas skridęs keleivis apimtas netikėto įsiučio priepuolio pradėjo blaškytis ir kandžioti kitą keleivį. Lėktuvo personalui pavyko sutramdyti vyrą, tačiau po kurio laiko jis mirė.
 
Į Corko oro uostą priverstinai nusileidusį lėktuvą atvyko policininkų komanda. Tyrimo metu išsiaiškinta, jog skrydžio metu mirė 24-erių metų Brazilijos pilietis.
 
Jauno vyro kūne tyrėjai rado keletą mažų paketų, kurie buvo išsiųsti ekspertizei. Teigiama, jog vienas iš paketėlių buvo suplyšęs, o į organizmą patekęs paketėlio turinys galėjo išprovokuoti tokį keistą vyro elgesį ir galiausiai sukelti mirtį.
 
Apklausus visus keleivius, buvo suimta 40-ies Portugalijos pilietė. Moteris taip pat įtariama narkotikų gabenimu. Policijos pareigūnai lėktuve rado amfetamino tablečių.
  

Žymos: Narkotikai, Mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai