Tiesa.com   |   2018-04-06

Skerdynės tęsiasi: Londone nudurti dar šeši žmonės

  
Skerdynės tęsiasi: Londone nudurti dar šeši žmonės
© Twitter nuotr.
2018 metais Londone įvykdytų žmogžudysčių skaičius gali tapti rekordiniu.
Jeigu padėtis nepasikeis, 2018 metais Londone įvykdytų žmogžudysčių skaičius bus didesnis nei pernai, kai per metus buvo užregistruota 130 nužudymų.

Didžiosios Britanijos sostinę krečianti smurto banga įgauna nematytą pagreitį. Politikams diskutuojant apie smurto protrūkio priežastis bei besimėtant kaltinimais, ketvirtadienį peiliu sužeisti dar šeši asmenys.

Šį kartą didžiausias išpuolis įvykdytas Rytų Londone, Mile End rajone. Į incidento vietą Grove Road bei Roman Road gatvių sankryžoje pagalba iškviesta ketvirtadienį 18 val. Atvykę pareigūnai rado tris sukniubusius kūnus.
Skotlandjardas patvirtino, kad dvi aukos buvo nugabentos į ligoninę, tačiau jų būklė šiuo metu nėra žinoma.
 
Liudininkės, Twiteryje prisidengusios @jiks vardu teigimu, vienas iš trijų jaunuolių mirė incidento vietoje, tačiau ši informacija nepatvirtina pareigūnų.
 
Liudininkai pasakojo, kad visos trys aukos greičiausiai buvo nepilnamečiai vaikinai. Policija patvirtino, kad vienas vaikinas - 15-kos metų, kitas 16-metis. Du įtariamieji suimti.
 
Tuo tarpu kito incidento metu Gainsborough Avenue gatvėje, Newhamo rajone apie 19 val. peiliu buvo sužeistas 13-metis vaikas. Policija suėmė tris nepilnamečius įtariamuosius.
 
Tuo pačiu metu, tačiau kitame miesto gale, Ealing Broadway rajone jaunas vyras nugabentas įligoninę taip pat su durtinėmis žaizdomis.
 
19:05 val. policija taip pat iškviesta į East India Dock Road  gatvę, kurioje rastas 15-metis su durtinėmis, tačiau nepavojingomis žaizdomis.
Jeigu padėtis nepasikeis, 2018 metais Londone įvykdytų žmogžudysčių skaičius bus didesnis nei pernai, kai per metus buvo užregistruota 130 nužudymų, ir pasieks nuo šio tūkstantmečio pradžios nematytą skaičių.
 
Pasak policijos pareigūnų ir socialinių darbuotojų, smurto banga Londone yra susijusi su gatvių gaujų karais dėl nelegalios prekybos narkotikais kontrolės ir vadinamaisiais „pašto kodo karais“.
 
Nusikalstamumo augimui taip pat įtakos turi policijos biudžeto apkarpymas ir smurtą skatinantys vaizdai, skelbiami socialiniuose tinkluose.
 
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Anglijos policija , Nusikaltimai , nudūrimas

Komentarai

Naujausi straipsniai