Tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-02-24

Skandalas mokykloje: į mokslus išleido sveiką vaiką, o pasiėmė suluošintą

  
Skandalas mokykloje: į mokslus išleido sveiką vaiką, o pasiėmė suluošintą
© Megan Ward/Guzelian twitter
Niekas nenori kalbėti apie tai, kas vyksta mokyklose.

Vos aštuonerių metų Noah buvo su greitąją išgabentas iš mokyklos Portsmouthe dėl itin rimtų sužalojimų. Jis negalėjo pajudinti nei kaklo, nei kojų, nejautė stuburo.

Jo mama Megan Ward Westover Primary School išleido berniuką į mokyklą nieko neįtardama. Tačiau dar net nepasibaigus pamokoms ji sulaukė skambučio iš mokyklos administracijos, kad atvyktų pasiimti savo vaiko, nes jis negali pajudėti, gali būti paralyžiuotas.
Moteriai nuskubėjus į mokyklą ji rado ant žemės paguldytą vaiką, kuris buvo sąmoningas, tačiau nejudėjo. Kol jie laukė greitosios paaiškėjo, kad vaiką užpuolė klasiokai ir panaudoję fizinę jėgą jį sumušė, nustūmė nuo aukštos vietos, kad berniukas smarkiai susižeidė.
 
Tai buvo ne pirmas kartas, kada ir motina, ir vaikas buvo skundęsi dėl agresyvaus kitų vaikų elgesio, tačiau mokyklai pritrūko įrodymų ir jie buvo pasakę, kad reaguos „po dar vieno įvykio“, deja šis įvykis buvo nebe žodinis, o turintis skaudžias pasekmes.
 
Kol kas medikai teikia vilčių, kad vaikas gali pasveikti, tačiau į tą pačią mokyklą jis greičiausiais negrįš. Motiną ir visuomenę labiausiai stebina tai, jog net ir žinant faktą, kad ugdymo įstaigoje toleruojamos patyčios, ten smurtaujama, jokių veiksmų nesiimama.
 
 
 
 
  

Žymos: Mokykla, Vaikas, Patyčios, Trauma

Komentarai

Naujausi straipsniai