Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-01-20

Šiurpus radinys Temzės upėje nustebino gelbėtojus

  
Šiurpus radinys Temzės upėje nustebino gelbėtojus Vietoje žmogaus kūno Temzės upėje gelbėtojai rado į paklodę suvyniotą avį.

Temzės upėje patruliuojantiems gelbėtojams buvo pranešta apie vandenyje plūduriuojantį skenduolį. Manyta, jog pastebėtas žmogaus kūnas. Deja, atplaukę pareigūnai ištraukė numanomą skenduolį, tačiau ten rado į paklodę suvyniotą nudvėsiusią avį.

Gravesendo pakrantės apsaugos darbuotojai gavo pranešimą, jog netoli Crayfordo upėje plūduriuoja kūnas. Į pagalbą pakrantės sargybai atskubėjo ir policijos sraigtasparnis.
Į orą pakilę pareigūnai surado skenduolį ir nurodė kelią gelbėtojų valčiai. Kuomet visi nuvyko prie aptikto objekto ir ištraukė jį iš vandens, paaiškėjo, kad panika kilo dėl negyvo gyvulio.
 
Pareigūnus nustebino tai, kad avis neaišku kodėl buvo suvyniota į paklodę. „Informacija perduota Londono pakrančių apsaugos tarnybai. Avis buvo išsaugota ir palikta vėlesniam tyrimui, kurį vykdys Londono pareigūnai“, - portalui standard sakė Gravesendo gelbėtojų būrio atstovas.
 
Kol kas neatskleidžiama kodėl gyvulys buvo suvyniotas ir įmestas į vandenį. Taip pat neaišku ar upėje avis atsidūrė jau nustipusi, ar paskendo. Pareigūnai ieško žmogaus, kuris atsakingas už šį nusikaltimą ir vadina tai viešosios tvarkos pažeidimu bei policijos pareigūnų klaidinimu.
 
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Policija, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai