Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-01-14

Siurprizas saldainyje – kvaišalų prekybos priedanga

  
Siurprizas saldainyje – kvaišalų prekybos priedanga Nusikaltėliai saldumynus panaudojo piktiems kėslams.

Šiaurės Londone narkotikų prekeiviai savo nusikaltimus bandė slėpti naudodami saldumynus „Kinder surprise“. Kita vertus, saldainio viduje esančioje dėžutėje išties slypėjo didžiulis siurprizas.

Įvairūs kokaino kiekiai tokiu būdu buvo slepiami Brento savivaldybėje, Kingsbury apskrityje. Policija šią nusikaltėlių gudrybę išsiaiškino atsitiktinai, vykdydami eilinį liūdnai parsėjusio baro „Jono’s“ patikrinimą. Šioje vietoje renkasi įvairaus plauko įstatymų laužytojai, per pastaruosius metus pustuzinį kartų pranešta apie šioje vietoje įvykusias žiaurias muštynes, nusikaltimus, susijusius vagystėmis ir plėšimais.
Narkotikus geltonose dėžutėse, kurios naudojamos žaisliukams šokoladiniuose kiaušiniuose slėpti, pareigūnai aptiko tikrindami įtartinus asmenis baro prieigose. Vienas iš jų „siurprizą“ slėpė savo apatiniuose. Per kitus reidus paaiškėjo, jog tai gana plačiai naudojamas kokaino slėpimo būdas, dėžutės buvo laikomos ir šios pasilinksminimo įstaigos viduje.
 
Atsižvelgiant į tokius patikrinimų rezultatus bei gyventojų pranešimus, policija kriepėsi į Brent savivaldybe su prašymu įvertinti galimybę panaikinti baro veiklos licenciją – manoma, kad ši vieta paversta narkotikų prekybos „tašku“.
 
Sprendimas dėl baro uždarymo ar veiklos apribojimo dar nepriimtas.
 
  

Žymos: narkotikų prekyba, kinder surprise

Komentarai

Naujausi straipsniai