Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-04-23

Šiuolaikinė vergija: merginos prievarta tekinamos dėl paso

  
Šiuolaikinė vergija: merginos prievarta tekinamos dėl paso Nusikaltėliai parduoda nieko neįtariančias europietes merginas fiktyvioms santuokoms.
Pagal Junginėje Karalystėje (JK) veikiantį Žmogaus teisių įstatymo 8-tą straipsnį, jei imigrantas JK turi šeimą, jo deportuoti yra nebegalima.

Nusikaltėlių gaujos iš rytų Europos naudojasi atviromis Didžiosios Britanijos sienomis neteisėtai prekybai žmonėmis. Nusikaltėliai parduoda nieko neįtariančias europietes merginas fiktyvioms santuokoms su imigrantais iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių, - pranešė portalas express.co.uk.

Fiktyvi santuoka su europietėmis imigrantams iš ne ES šalių yra greičiausias būdas tapti ES piliečiais. Gavus pilietybę nelegalūs imigrantai gali naudotis tokiomis ES suteikiamomis teisėmis, kaip laisvas žmonių judėjimas.
Nusipirkę žmoną nelegalūs imigrantai siekia kuo greičiau susilaukti kūdikio. Pagal Junginėje Karalystėje (JK) veikiantį Žmogaus teisių įstatymo 8-tą straipsnį, jei imigrantas JK turi šeimą, jo deportuoti yra nebegalima.
 
Kai kuriais atvejais Socialininio teisingumo centro (angl. Centre for Social Justice) pateiktoje ataskaitoje aukos buvo 15-kos metų paauglės. Prieš parduodant į šiuolaikinę vergiją, nieko neįtariančios merginos dažnai buvo apsvaiginamos alkoholiu bei narkotikais.
 
Ataskaitos duomenimis kūdikiai iš merginų buvo taip pat atimami ir parduodami.
 
Spėjama, kad JK nuo žmonių prekybos kasmet nukenčia nuo 10 tūkst. iki 13 tūkst. aukų. 
  

Žymos: Nusikaltimai, Prekyba žmonėmis

Komentarai

Naujausi straipsniai