Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-10

Siautėjantis maniakas sužeidė du pareigūnus

  
Siautėjantis maniakas sužeidė du pareigūnus Vyriškis, išėjęs iš savo namo, pradėjo šaukti lyg maniakas ir svaidytis peiliais.
Šalimais gyvenantis vyras, išėjo iš savo namų, šaukdamas lyg maniakas, ir pradėjo į visus svaidytis peiliais.

Ramioje šiaurės Londono gatvėje buvo sužeisti du policijos pareigūnai. Policininkai nukentėjo po to, kai bandė sulaikyti siautėjantį maniaką, su dideliais peiliais gąsdinusį kaimynus ir lauke žaidžiančius vaikus, - skelbė standard.co.uk.

Vakar apie 18:00 išsigandę kaimynai iškvietė policiją į Kingsdown Road, Holloway, kur šalimais gyvenantis vyras, jų teigimu, išėjo iš savo namų, šaukdamas lyg maniakas, ir pradėjo į visus svaidytis peiliais. Žmonės į policiją skambino net kelis kartus.
Atvykus policijai, pavojingas kaimynas pradėjo pulti ir pareigūnus. Vienas jų patyrė nedidelę galvos traumą, tuo tarpu kitam – peiliu sužalotas kūnas ir veidas. Du jauni policininkai buvo giriami už drąsą suvaldant siautėjantį maniaką. Atvykus pastiprinimui, pasikėsinimu nužudyti kaltinamas vyras buvo išvežtas į policijos nuovadą, o nukentėję policininkai – į artimiausią ligoninę.
 
Incidentą matęs kaimynas pasakojo: „Vienam iš policijos pareigūnų buvo stipriai trenkta į pakaušį, o kitas buvo supjaustytas. Vyras taip pat susižeidė ir save“.
 
Prie „North Nineteen“ baro esanti sankryža iki paryčių buvo uždaryta dėl ten vykusio tyrimo. Vidury gatvės mėtėsi didžiuliai peiliai.
 
  

Žymos: Anglijos policija, peiliai

Komentarai

Naujausi straipsniai