Tiesa.com   |   2018-08-28

Šešios paauglės kaltinamos imigrantės nužudymu

  
Šešios paauglės kaltinamos imigrantės nužudymu
© JustGiving
Mariam Moustafa mirė po to, kai buvo žiauriai sumušta.

Šešios paauglės kaltinamos žiauriai sumušusios vieną merginą. Dėl patirtų sužalojimų vėliau Mariam Moustafa mirė.

Trys 17-etės, dvi 15-etės ir 19-etė stos prieš Nottinghamo Magistratų teismą po to, kai studentė iš Egipto buvo užpulta prie vieno iš prekybos centrų Nottinghame.
Po vasario 20 d. įvykusio užpuolimo, 18-metė Mariam Moustafa buvo palikta gulėti komoje. Liudininkai pasakojo, kad grupė merginų nenustojo talžyti, spardyti už daužyti savo aukos.
 
Po ilgo gydymo ligoninėje M. Moustafa išleista namo. Deja, netikėtai būklei pablogėjus mergina vėl atgabenta į ligoninę, kurioje kovo 14 d. mirė nuo infarkto, kuris ištiko dėl užpuolimo metu patirtų traumų.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
JK policija patvirtino, kad M. Moustafa užpuolimas nebuvo rasistinis išpuolis.
 
Tuo tarpu žuvusios merginos tėvas Mohamedas Moustafa teigė, kad 2017 m. rugpjūtį Mariam ir jos sesuo Malak taip pat buvo užpultos nepažįstamų merginų gatvėje, tačiau policija nieko negalėjo padaryti, nes toje vietoje nebuvo CCTV kamerų.
Nottinghamo koledžo, kuriame mokėsi M. Moustafa, vadovas teigė, kad jauna mergina buvo „visų mėgstama ir gabi” inžinerijos studentė.
 
Kelios dienos prieš užpuolima M. Moustafa sužinojo, kad buvo priimta į vieną Londono universitetų. Mergina gimė Romoje, kur tuo metu gyveno jos iš Egipto kilę tėvai.
 
 
  

Žymos: Žmogžudystė

Komentarai

Naujausi straipsniai