dailymail.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-16

Šešiametės Aleshos MacPhail išprievartavimu ir nužudymu kaltinamas šešiolikmetis draugams siuntinėjo kraują stingdančias žinutes

  
Šešiametės Aleshos MacPhail išprievartavimu ir nužudymu kaltinamas šešiolikmetis draugams siuntinėjo kraują stingdančias žinutes
© facebook nuotrauka

Šešiolikos metų vaikinas kaltinamas šešerių metukų Aleshos MacPhail išprievartavimu ir nužudymu draugams sakė, kad žudytų dėl patirties, praneša teismas. Mergaitė liepos 2-rą dieną negyva rasta Škotijoje, Isle of Bute, nuoga ir veidu į žemę. Iš viso ji patyrė 117 atskitų sužalojimų.

Byloje liudijusi bendraamžė kaltinamojo draugė teigė, kad Aleshos MacPhail dingimas buvo aptartas 25 paauglių grupėje Snapchat platformoje. Ji sakė, kad kaltinamasis į grupę įkėlė trumpą vaizdo įrašą, kuriame filmavo savo kūną be veido ir parašė „radau tą, kuris tai padarė”.
Liudininkė teigė, kad kol nepamatė vaikino suimto, manė, kad tai tebuvo baisus pokštas. Teismo žiniomis mergina išsyk susisiekė su policijos pareigūnais norėdama juos informuoti apie susirašinėjimą su vaikinu Facebook Messenger platformoje pernai metų sausio mėnesį. Tai buvo pokalbis apie televizijos laidas bei dokumentikas nusikaltimų tematika.
 
„Prisiminiau, kad jis sakė, kad žudytų dėl gyvenimiškos patirties” - sakė šešiolikmetė. Kitoje žinutėje jis aprašė, kaip dangstytų pėdsakus žudydamas pačią merginą. Dieną, kai dingo Alesha MacPhail, vaikinas taip pat susirašinėjo su drauge Snapchat platformoje. Pasak jos jis buvo labai nervingas ir sakė, kad policija viską suvers ant jo.
 
„Žinojau, kad jam būna panikos priepuoliai, tad bandžiau jį raminti. Jis sakė, kad visus rajono įvykius policija verčia ant jo. Liepiau mąstyti logiškai, sakiau, kad jį suimtų tik tada, jei jis iš ties būtų ką nors padaręs”.
 
Šešiolikmetis, kurio vardas ir pavardė negali būti atskleisti dėl teisinių priežasčių kaltę neigia. Jo draugai liudija, kad Aleshos dingimo naktį vaikinas namuose buvo iškėlęs vakarėlį mokyklos draugams, buvo prastos nuotaikos, susipyko su mama ir tai, kad jo nebuvo namuose būtent tą vakarą tebuvo nelaimingas sutapimas.
 
Vaikinas buvo depresyvus, žalojo save, tą vakarą pranešęs draugams, kad eina pirkti narkotikų užsimetė juodą Nike firmos džemperį ir pasišalino iš vakarėlio. Juodas Nike džemperis buvo rastas netoli nusikaltimo vietos, tačiau įkalčius rinkęs pareigūnas jį išmetė, manydamas, kad drabužis nesusijęs su nusikaltimu.
 
 
  

Žymos: Nužudymas, Išprievartavimas, nužudytas vaikas, Alesha MacPhail

Komentarai

Naujausi straipsniai