Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-21

Seksualiai priekabiavo stebint abejingai miniai

  
Seksualiai priekabiavo stebint abejingai miniai Rytinio piko metu prie moters buvo seksualiai priekabiauta.
Ji jo prašė liautis, grasino iškviesti policiją, tačiau tai jo nė kiek neišgąsdino. Besijuokdamas jis paragino ją kviesti ką tik nori.

Rytinio piko metu, Londono traukinių stotyje, aplinkiniai abejingai stebėjo, kaip prie išsigandusios moters buvo seksualiai priekabiaujama, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Prieš pasišalindamas iš rytų Londone esančios Ilfordo stoties, iš savo aukos priekabiautojas juokėsi ir tyčiojosi. Nepaisant to, kad stotis buvo perpildyta, niekas iš darbuotojų ar stotyje esančių keleivių neįsikišo apginti nukentėjusios moters. Taip pat niekas nebandė sulaikyti traukinio, kad priekabiautojas nepaspruktų.
„Mes laukėmė traukinio, o tas vaikinas ėmė priekabiauti prie merginos. Ji jo prašė liautis, grasino iškviesti policiją, tačiau tai jo nė kiek neišgąsdino. Besijuokdamas jis paragino ją kviesti ką tik nori. Situaciją stebėjo visi ant platformos buvę keleiviai. Jie girdėjo moterį šaukiant, tačiau niekas, nei darbuotojai, nei kiti keleiviai jai nepadėjo. Traukinys nuvažiavo su tuo iškrypėliu“, - pasakojo nenorėjusi atskleisti savo vardo liudininkė.
 
Nė vienas iš prie kamerų sėdinčių stoties apsaugos darbuotojų aukai nepriėjo padėti. Net darbuotojas, kuris tuo metu buvo ant kitos platformos, nekreipė dėmesio į klykiančią moterį. „Merginos būklė buvo tragiška, nuo patirto sukrėtimo ji visa drebėjo“, - užbaigė pasakojimą įvykio liudininkė.
  

Žymos: Londono metro, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai