bbc.co.uk, mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-24

Sekmadienio ryte prestižiniame Londono rajone mirtinai peiliu sužalotas į darbą ėjęs vyras

  
Sekmadienio ryte prestižiniame Londono rajone mirtinai peiliu sužalotas į darbą ėjęs vyras
© twitter nuotrauka

Žmogžudystės kuriose figūruoja peiliai jau tapo Londono kasdienybe. Šiaurės Londono Pinner rajone ankstyvą sekmadienio rytą rastas vyro kūnas. Mirties priežastis - durtinės žaizdos.

Ši žmogžudystė itin jaudina Londono gyventojus, kurie kalba, kad jei jau šie užpuolimai pasiekė tokią prestižinę, ramią vietą kaip Pinneris - gero nelauk, situacija išties nebevaldoma.
Policija į itin vešlia žaluma pasižymintį šiaurės Londono Pinner rajoną buvo iškviesta ankstų sekmadienio rytą, 06:00 vietos laiku. Jiems buvo pranešta, kad šalia parduotuvės rastas sunkiai sužalotas vyras.
Manoma, kad vyras - parduotuvės darbuotojas, o užpultas jis buvo kai atidarinėjo parduotuvę. Policijos žiniomis pavogta parduotuvės kasa, liudininkai sakė matę kaip tolyn nuo įvykio vietos spruko juoda Vauxhall Astra.
 
Atvykus policijai vyras buvo apžiūrėtas, tačiau jame jau neberuseno gyvybė, tad jis buvo paskelbtas mirusiu.
 
Į įvykio vietą buvo iškviesta ir Londono greitosios medicinos pagalbos tarnyba, tačiau į įvykio vietą atvykę paramedikai vyrui niekuo pagelbėti jau nebegalėjo.
Vyro tapatybė dar nėra žinoma, policija stengiasi identifikuoti palaikus, kad apie vyro žūtį būtų galima pranešti mirusiojo artimiesiams.
 
Žmogžudysčių ir sunkių nusikaltmų skyriaus pareigūnai tiria įvykio vietą.
 
Įtariamųjų šiuo metu nėra.
 
Tai - naujausia Londone vykstančių mirtimis pasibaigusių užpuolimų peiliu virtinės auka, šeštadienį mirtinai subadytas buvo 17-kos metų amžiaus jaunuolis, jo gyvybė taip pat užgeso įvykio vietoje, liudininkų teigimu jį užpuolė peiliais ginkluoti kaukėti vyriškiai.
Visi apie Pinner įvykusią žmogžudystę informacijos suteikti galintys žmonės bei įvykio liudininkai prašomi susisiekti su policijos tarnybomis. Tą padaryti galima trumpuoju telefono numeriu 101 arba socialiniame tinkle Twitter skelbiant žinutes su prierašu @MetCC, įvykio kodas CAD1653/24Mar.
 
Taip pat galima skambinti anoniminiu numeriu 0800 555 111.
 
 
  

Žymos: Londonas, Nužudymas, ginkluotas išpuolis, sužalojimas peiliu, mirtis , Pinner

Komentarai

Naujausi straipsniai