Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-10-18

Saugokitės: ieškomi persirengėliai grobiantys vaikus

  
Saugokitės: ieškomi persirengėliai grobiantys vaikus
© Flikcr.com
Policijos pareigūnų teigimu, tai nėra tik artėjančios Helouvyno šventės išdaiga.
Tonbridge gyvenvietėje dar viena mokinė buvo sekama, tačiau jai pavyko išsigelbėti įbėgus į „Sainsbury‘s“ parduotuvę.

Vaikai einantys į mokyklą ar iš jos yra perspėti laikytis atokiau nuo klouno kaukes dėvinčių įtartinų asmenų, vairuojančių mikroautobusus, kurie galimai susiję su vaikų grobimu, – pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Asmenys, dėvintys juodus rūbus ir baltas klounų kaukes, pastebėti skirtinguose gyvenamuosiuose rajonuose. Policija siekia kuo greičiau sugauti įtariamuosius, jų manymu, tai nėra tik artėjančios Helouvyno šventės išdaiga.
Tonbridge, Tunbridge Wells ir Borough Green rajonuose esančių mokyklų valdybos atstovai perspėjo vaikus ir jų tėvus laikykis atokiau pastebėjus persirengėlius, taip pat mokiniai raginami po mokyklos eiti iškart namo, poromis ar grupelėmis.
 
Pareigūnai mano, kad šie užsimaskavę asmenys yra susiję su Tonbridge gyvenvietėje įvykusiais incidentais, kai rugsėjo 28 dieną 11-mečiui berniukui buvo liepiama lipti į mikroautobusą, o spalio 1-ąją du įtariamieji bandė įsitempti mokinę į automobilį.
 
Taip pat praėjusią savaitę Sandown parke, Tunbridge Wells rajone mokinys buvo išgąsdintas dviejų vyrų, kurie vairavo baltą mikroautobusą, o spalio 5-ą dieną Hectorage Road, Tonbridge gyvenvietėje dar viena mokinė buvo sekama, tačiau jai pavyko išsigelbėti įbėgus į  „Sainsbury‘s“ parduotuvę.
 
Spalio 7-8 dienomis Tonbridge High Street gatvėje pastebėti du asmenys, moteris ir vyras, dėvintys klouno kaukes ir įtartinai besielgiantys su vaikais.
Praėjusio penktadienio vakarą tame pačiame rajone parke buvo pastebėtas vyras, dėvintis klouno kaukę, jis vėliau vairavo mikroautobusą ir, pasak liudininkų, elgėsi keistai.
Pastebėtas įtariamasis. Pastebėtas įtariamasis.
 
  

Žymos: Mokyklos, Vaikai, Pavojus, Persirengėliai

Komentarai

Naujausi straipsniai