Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-05-19

Rytų Londono prekybos centre nudurtas jaunas vyras

  
Rytų Londono prekybos centre nudurtas jaunas vyras
© Flickr.com
Užpuolikai nužudytojo laukė pasislėpę automobilių stovėjimo aikštelėje.
Jam buvo durta į kairę pusę, į širdį arba šalia jos.

Rytų Londone mirtinai subadytas jaunas vyras. Išėjęs iš filmo su mergina vyrukas buvo užpultas grupės vyrų automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai jau 14-as žmogus, nudurtas Londone per pastarąsias keturias savaites.

20-ies vyrui Romfordo prekybos centro aikštelėje pagalbą mėgino suteikti praeiviai, kuomet jo mergina stovėjo ištikta šoko ir nežinodama, kaip elgtis. Skubiai nugabenus auką į ligoninę po valandos jis mirė.
Liudininkų teigimu, grupelė vyrų laukė pasaloje iš Brewery prekybos centro išeinančio jaunuolio. Išvydę jį pradėjo vytis ir smogė peiliu. Įvykio vietoje buvusi Jodie Freeman atliko nužudytajam dirbtinį kvėpavimą ir suteikė pirmąją pagalbą.
 
„Užpuolikai paspruko, manau, jo merginai pasirodė, kad jam viskas gerai, tačiau jis nugriuvo ir neteko sąmonės. Jam buvo durta į kairę pusę, į širdį arba šalia jos. Paguldžiau ant nugaros, stipriai užspaudžiau žaizdą, šalia buvo dar vienas man padėjęs vyras. Jis bandė kalbėti, tačiau jam nepavyko nieko pasakyti, nes sunkiai kvėpavo“, – portalui standard.co.uk sakė liudininkė.
 
Išgelbėti vyrą mėginusi praeivė ramino ir nužudytojo merginą bei gailėjosi negalėjusi nieko padaryti ir išsaugoti jo gyvybės: „Nusiplauti jo kraują nuo rankų buvo baisiausia akimirka mano gyvenime. Man labai gaila, kad negalėjau jam padėti“.
 
Policija ieško nusikaltėlių ir tikisi, kad atsiras daugiau liudininkų, mat užpuolimas įvykdytas tuomet, kai prekybos centre buvo itin daug lankytojų. Turinčių bent kokios informacijos apie nusikaltimą, prašoma susisiekti su pareigūnais telefonu 101 arba anonimiškai: 0800 555 111.
 
  

Žymos: Londonas, Nužudymas, peiliai

Komentarai

Naujausi straipsniai