Tiesa.com   |   2019-02-04

Rytų Londono parke mergaitę radę žmonės – lietuviai

  
Rytų Londono parke mergaitę radę žmonės – lietuviai
© Twitter.com

Jau rašėme apie Londono parke pirkinių krepšyje rastą mergaitę. Po savaitgalio paaiškėjo daugiau šio įvykio detalių. Pasirodo, kūdikį, kurį medikai pavadino Roman, rado lietuviai, rašo Theguardian.com.

 
East Hame esančiame parke ketvirtadienio vakarą apie 22.15 val., kuomet termometro stulpeliai rodė neigiamą temperatūrą, mergaitę aptiko šunį vedžiojusi Rima Zvaliauskas. 
Mergaitė buvo skubiai nugabenta į ligoninę. Gydytojai atskleidė, kad jos būklė – stabili.
 
 
Supratusi, kas krepšyje, lietuvėsusijaudino, tačiau tuo pat metu buvo ištikta šoko. Paklausus, kiek laiko vaikas praleido šaltyje, moters sūnus Ovidijus atsakė: „Jos kakta jau buvo šalta, tad, nežinau, gal 15 ar 20 minučių. Netrukus po to, kai ji buvo rasta, pradėjo snigti. Šunį vedžiojusi ir iš maišo sklindantį garsą išgirdusi mama paskambino man, nes viena pati pažiūrėti, kas ten yra, bijojo. Supratę, jog ten – mažas vaikas, nieko nelaukdami iškvietėme policiją ir greitąją pagalbą.“
 
Roman buvo suvyniota į baltą rankšluostį, įdėta į pirkinių krepšį, kuris buvo paliktas šalia parke esančio suolelio gerai matomoje vietoje. Rodos, mergaitės motina norėjo, kad jos vaikas būtų rastas.
 
 
Pareigūnai ragina mergaitės motiną susisiekti su policija ar apsilankyti vietinėje ligoninėje, pas šeimos gydytoją.
 
„Mums svarbu žinoti, kad tu esi saugi“, - sakė inspektorius Shane‘as Clarke‘as.
  

Žymos: Rytų Londonas, East Ham, roman

Komentarai

Naujausi straipsniai