Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2018-01-29

Rytų Londono gaujos narys įstatymus laužo ir būdamas už grotų

  
Rytų Londono gaujos narys įstatymus laužo ir būdamas už grotų
© Policijos nuotr.
T. Asllani socialiniuose tinkluose giriasi, kad kalėjime nieko netrūksta.
Nors įkalinimo įstaigose draudžiama naudotis ryšio priemonėmis bei internetu, nuteistasis neseniai socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką

Ketvirčiui amžiaus į kalėjimą pasiųstas imigrantas, Rytų Londone veikiančios nusikalstamos grupuotės narys net ir būdamas už grotų tyčiojasi iš nustatytos tvarkos.

banijos kilęs 29 metų Tristen’as Asllani visoje Jungtinėje Karalystėje išgarsėjo prieš porą metų, kai policijos persekiojamas jo vairuojamas automobilis Londone rėžėsi į parduotuvės pastato sieną, o mašinos viduje rastas lagaminas su 21 kilogramu kokaino.
Po avarijos iš įvykio vietos pasprukęs imigrantas rastas besislepiantis netoliese. Jis priskiriamas Rytų Londone, Barkinge veikiančiai nusikalstamai grupuotei, žinomai „The Hellbanianz“ pavadinimu, tyrimo metu pas vyrą aptikti nelegaliai laikomi šaunamieji ginklai.
 
Už tai bei pavojingą vairavimą ir svetimo turto sugadinimą T. Asllani nuteistas 25 metams laisvės atėmimo bausme, kurią šiuo metu atlieka Wandsworth kelėjime, esančiame Londone.
 
Nors įkalinimo įstaigose draudžiama naudotis ryšio priemonėmis bei internetu, nuteistasis neseniai socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką, kurią lydėjo užrašas „Net kalėjime mes turime viską, trūksta tik kekšių“.
 
Tai papiktino visuomenę, o ypač avarijos metu sugriautos parduotuvės darbuotoją Renaz Ameen.
„Man labai liūdna tai matyti.
 
Jis atrodo labai laimingas ten, gal reikėtų jį deportuoti į Albaniją, kurios kalėjimuose sąlygos nėra tokios geros, kaip čia.
 
Čia jis linksminasi, o man tenka kasdien prisiminti tą dieną, kai jo automobilis rėžėsi į parduotuvę ir aš vos nežuvau“, – taip moteris komentavo nuotrauką, kurioje matyti besišypsantis nuteistasis.
 
Kalėjimo atstovai netrukus pranešė, kad smerkia tokį nuteistojo elgesį, o nuotrauką pašalino iš socialinio tinklo.
„Tie, kurie pažeidžia kalėjimo taisykles, sulauks griežtų bausmių, tokių kaip prailgintas laikas už grotų.
Imsimės ryžtingų veiksmų ieškant ir blokuojant mobiliojo ryšio telefonus“, – rašoma kalėjimo pranešime.
Per pastaruosius mėnesius didžiausiame JK kalėjime pas nuteistuosius rasta apie 20 tūkst. telefonų ir SIM kortelių.
 
„The Evening Standard“ skelbia, kad T. Asllani – ne pirmas albanas, kuris socialiniuose tinkluose skelbė nuotraukas iš įkalinimo įstaigų: anksčiau viešumą pasiekė fotografijos, kuriose matėsi šokantys ir narkotikus vartojantys šios tautybės nuteistieji.
 
Albanų nusikalstamos grupuotės yra siejamos su didžiausiais kiekiais kokaino, iš Europos patenkančiais į Londoną. Manoma, kad tarpusavio santykiams išsiaiškinti jos Londone dažnai naudoja šaunamuosius ginklus bei peilius ir daro didžiulę įtaką saugumo situacijai JK sostinėje.
 
T. Asllani sukelta avarija:
 
  

Žymos: Rytų Londonas, anglijos kalėjimai, albanai

Komentarai

Naujausi straipsniai