Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-08-05

Rytų europiečiai kaltinami vagystėmis iš senolių ir neįgaliųjų

  
Rytų europiečiai kaltinami vagystėmis iš senolių ir neįgaliųjų
© Pixabay.com
Vagišių tapatybės gali būti įvairios, tačiau tikėtina, kad dauguma jų – atvykėliai iš Rytų Europos.

Manchesteryje detektyvai ieško Rytų europiečių gaujos, vogiančios pinigines ir rankines iš pagyvenusių ir neįgalių žmonių, – pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Pagal įvykdytus nusikaltimus pastebėta, kad ilgapirščiai taikosi į aukas, esančias prie parduotuvių po apsipirkimų ar prie grynuosius išduodančių bankomatų. Manchesterio policijos atstovų teigimu, vagišių tapatybės gali būti įvairios, tačiau tikėtina, kad dauguma jų – atvykėliai iš Rytų Europos.
Manchesteryje liepos 6-23 dienomis buvo įvykdyta 12 vagysčių. Dešimtyje jų, – aukomis tapo 70-90-ies metų moterys. Detektyvai teigė, kad visos vagystės yra susijusios tarpusavyje, o nusikaltimuose dalyvavo ir vyriškos, ir moteriškos lyties atstovai.
 
Naujausioje vagystėje 70-erių metų neįgaliai moteriai, iš Rytų Europos kilęs vyras pasisiūlė padėti su apsipirkimo krepšiais, tačiau pagriebęs juos iš įvykio vietos pasišalino.
 
Siekiant mieste sumažinti vagysčių skaičių, Manchesterio policijos pareigūnai pensijinio amžiaus gyventojams išdavė tūkstantį prekių apsaugos elementų. Taip pat kreipėsi į gyventojus prašydami nepalikti krepšių neprižiūrimų apsipirkimo vežimėliuose ir riboti grynųjų pinigų nusiėmimą bankomatuose.
 
Detektyvas Rickas Jacksonas pranešė: „Mes esame pasiruošę sugauti visus atsakingus už įvykdytus nusikaltimus. Šiuo metu šios vagystės yra mūsų prioritetas.”
  

Žymos: Manchesteris,, Vagystės

Komentarai

Naujausi straipsniai