Tiesa.com   |   2018-12-05

Rytų Anglijoje lietuvis sukėlė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos

  
Rytų Anglijoje lietuvis sukėlė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos
© Cambridge Constabulary
Vyras atsidūrė už grotų
Lietuvis padarė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos

Iš Norwicho kilęs lietuvis, sukėlęs eismo įvykį, kurio metu žuvo jaunas vyras, ir apie tai melavęs savo viršininkui, atsidūrė už grotų, rašo Edp24.co.uk.23-ejų Ričardas Taraška automobiliu važiavo A1307 keliu, esančiu netoli Cambridge‘o, kai partrenkė motociklą vairavusį Mathew Smythą, važiavusį link Lintono. Teisme paaiškėjo, kad R. Taraška, Norwiche dirbantis siuntų tarnyboje, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio M. Smytho.
25-erių motociklininkas patyrė mirtinas traumas, dėl kurių jo gyvybė užgeso tiesiog įvykio vietoje. Visa tai įvyko šių metų rugpjūčio 29 d. maždaug 3.17 val. ryto. Lietuvis iš įvykio vietos pabėgo.
 
Į darbą atvykęs R. Taraška savo viršininkui pasakė, kad automobiliu partrenkė elnią.
 
Pirmadienį paaiškėjo ir R. Taraškai skirta bausmė. Jis prisipažino padaręs eismo įvykį ir pabėgęs iš įvykio vietos, taip pat pridūrė, kad vairavo neatsargiai. Dėl to už grotų lietuivs praleis 14 mėnesių. Jam taip pat atimtas vairuotojo pažymėjimas ne trumpesniam nei 31 mėnesio laikotarpiui, kuriam pasibaigus jis privalės iš naujo laikyti egzaminą.
 
Teisme paaiškėjo, kad R. Taraška buvo surastas pasitelkiant medicininės teismo ekspertizės rastus įrodymus.
R. Taraška pasakojo ankstyvą rytą važiavęs į darbą ir su motociklininku susidūręs dėl to, nes manė, kad jis pasuks į kairę. Pareigūnams jis teigė girdėjęs stipraus smūgio sukeltą garsą, tačiau nežinojęs, kas nutiko. Ričardas tikino sustojęs 30 sekundžių, tačiau iš automobilio išlipęs nebuvo, nes buvo ištiktas šoko.
 
  

Žymos: Avarija, Nusikaltimas, Rytų Anglija, lietuvis,

Komentarai

Naujausi straipsniai