Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-11-03

Rūgštis vėl liejasi Rytų Londone – aukai gresia apakimas

  
Rūgštis vėl liejasi Rytų Londone – aukai gresia apakimas
© Pexels nuotr.
Sužalojimai rūgštimi dažnai yra skausmingi, o jų pasekmės – neatitaisomos.
Manoma, kad 32 metų vyras po šio išpuolio liks aklas, maža to, jo gyvybei gresia pavojus

Šiek tiek nuslūgus nusikaltimų, kurių metu panaudojama rūgštis, bangai Londone, išpuoliai vėl atsinaujino – ketvirtadienį vakare vos per pusvalandį įvykdyti 2 tokie užpuolimai.

Apie 18 val. Rytų Londone, Walthamstow savivaldybės ribose, Walpole Road gatvėje. Čia stabtelėjus maistą į namus motoroleriu pristatančiam kurjeriui prie jo pribėgo du vyrai ir pabandė atimti transporto priemonę.
Užpuolikai vyrui į veidą šliūkštelėjo rūgšties, o aukai besipriešinant tai pakartojo, tačiau pasišalino nieko nepešę.
 
Tuo tarpu nukentėjusiajam skubiai suteikta pagalba įvykio vietoje, jis nugabentas į ligoninę.
 
Deja, medikai gerų naujienų neturi – manoma, kad 32 metų vyras po šio išpuolio liks aklas, maža to, penktadienį paskelbta, kad jo gyvybei gresia pavojus.
 
Tą patį vakarą maisto išvežiotojas užpultas kitoje Londono dalyje – Tottenham’e. Šiuo atveju plėšikai taip pat panaudojo rūgštį, tačiau mopedo atimti jiems nepavyko.
Londone panašių nusikaltimų skaičius šiemet ženkliai išaugo: jų metu panaudojama buitinė rūgštis, kurios galima laisvai įsigyti. Dėl šių nusikaltimų šalies vyriausybė neseniai apribojo šių chemikalų pardavimą ir sugriežtino atsakomybę už jų turėjimą viešoje vietoje.
 
Deja, papildoma kontrolė tik laikinai pristabdė nusikaltėlius, kurie rūgštį panaudoti ryžtasi ir dėl menkaverčio grobio – telefono, kuprinės ar mopedo, o aukų patiriami sužalojimai dažnai yra pakeičiantys jų gyvenimą.
 
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Rūgštis

Komentarai

Naujausi straipsniai