Tiesa.com   |   standard.co.uk, bbc.co.uk   |   2015-10-18

Rasta berniuką pagimdžiusi ir iš ligoninės pasišalinusi moteris (atnaujinta)

  
Rasta berniuką pagimdžiusi ir iš ligoninės pasišalinusi moteris (atnaujinta) Rasta kūdikį pagimdžiusi ir iš ligoninės pasišalinusi motina.

Šeštadienio rytą Metropoliteno policija išplatino pranešimą, kad ieškoma Šiaurės Londone kūdikį pagimdžiusi ir iš ligoninės pasišalinusi motina, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Ankstų ketvirtadienio rytą Anna Chudy Northwick Park ligoninėje pagimdė sveiką berniuką. Praėjus 24 val., ligoninės darbuotojai pastebėjo, kad 35-erių moteris dingo, palikusi savo naujagimį palatoje.
Incidentą tiriantys detektyvai išplatino penktadienio vakarą iš ligoninės išėjusios motinos nuotrauką. Skotland Yardas teigė, jog moteriai galimai skubiai reikalinga pagalba. Pareigūnai siekė įsitikinti, kad motina yra sveika ir saugi.
 
Policija taip pat išplatino asmens, su kuriuo, manoma, moteris galėjo būti apsistojusi nuotrauką. Tai aukštas, atletiško sudėjimo, tamsių plaukų vyras.
 
 
Sekmadienio rytą, naujienų portalas bbc.co.uk pranešė, kad naujagimio motina buvo rasta. Moteris yra sveika, jaučiasi gerai. Pareigūnai norėtų padėkoti visiems, prisidėjusiems prie moters paieškos. Vyksta tyrimas. 
 
 
  

Žymos: Kūdikis, paieška

Komentarai

Naujausi straipsniai