Tiesa.com   |   2017-06-07

Prisidengdami Londono ataka aferistai renka pinigus „teroro aukoms padėti”

  
Prisidengdami Londono ataka aferistai renka pinigus „teroro aukoms padėti”
© Pixabay nuotr.
Aferistai nepraleidžia šanso pasinaudoti net tokia skaudžia situacija.
Iš viso šiuo metu „JustGiving” puslapyje yra sukurtos net 43 paskyros, prašančios aukoti teroristinio išpuolio aukoms.

Praėjus kelioms dienoms po šeštadienio naktį pasaulį sukrėtusio teroristinio išpuolio ant London Bridge tilto bei Borough market turguje, aiškėja nelaimės mastas.

Žmonių gerumu suskubo pasinaudoti ir beširdžiai aferistai. Internete pridygo netikrų skelbimų, kuriuose prašoma aukoti pinigus, neva skirtus padėti Londono teroro aukoms.
Internetinė platforma „JustGiving” patvirtino, kad iš savo puslapio jau pašalino tris netikras paskyras, kuriose sukiai, prisidengę teroristine ataka, iš žmonių bandė išvylioti pinigus.
 
Iš viso šiuo metu „JustGiving” puslapyje yra sukurtos net 43 paskyros, prašančios aukoti teroristinio išpuolio aukoms. Visoms šioms paskyroms skirtas „karantinas”, t.y. tol, kol puslapio vadovybė neišsiaškins, ar paskyros tikros, jų kūrėjai negalės išsigryninti pinigų.
 
Viena iš netikrų aferistų paskyrų pinigus prašė augoti laikraščio „Evening Standard”, o kita BBC vardu.
 
„JustGiving” pradėjo reikalauti labdaringų paskyrų kūrėjų pateikti įrodymus, kad jie yra susiję su nelaimių paveiktomis šeimomis.
 
Iki trečiadienio ryto visos „JustGiving” platformoje sukurtos 43 paskyros Londono teroro aukoms padėti surinko per 187 tūkst. svarų sterlingų.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Labdara, Sukčiai, Sukčiavimas , auka , Aferistai

Komentarai

Naujausi straipsniai