Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-02-09

Prie princo šeimos namų susidegino vyras

  
Prie princo šeimos namų susidegino vyras
© google.com
Susideginusio vyro poelgio motyvai neaiškūs.

Antradienio naktį Londone prie Kensingto rūmų susidegino vidutinio amžiaus vyras. Tokio poelgio motyvai neaiškūs, manoma, kad velionis turėjo psichinių problemų.

Incidentas įvyko apie 3 val. nakties. Policijai buvo pranešta apie įtartinai prie rūmus juosiančios tvoros besielgiantį vyrą, buvo reaguota žaibiškai – mat šiame komplekse dalis apartamentų priklauso karališkajai šeimai, čia gyvena princas Villiam su šeima. Aplink rūmus esantys sodai yra atviri lankytojams, tačiau vakarop į teritoriją patekti draudžiama.
Tačiau atvykę pareigūnai išvydo liepsnojantį žmogų. Jį bandyta gelbėti, liepsnos numalšintos gesintuvais, tačiau gyvybės išgelbėti nepavyko. Žinoma tik tiek, kad tai vidutinio amžiaus vyriškis, tačiau jo asmenybė neidentifikuota.
 
Gali būti, jog tai į Londono centrinę ligoninę vakar nesugrįžęs pacientas, turintis psichikos sutrikimų. Apie dingusį pacientą gydymo įstaiga policijai pranešė šįryt.
 
Dėl įvykio pradėtas tyrimas. Aiškinamasi, ar ligoninės bei vietos policijos personalas padarė viską, kad būtų išsaugota nelaimėlio gyvybė.
 
Incidento metu princas William su šeima nebuvo namie – sosto įpėdinis su žmona bei dviem vaikais yra išvykęs į Norfolką.
  

Žymos: Princas William, Kensington, susideginimas

Komentarai

Naujausi straipsniai